Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник таргани на тілі, до чого сниться таргани на тілі уві сні

Таргани на тілі — вкрай суперечливий знак. Те,, до чого сниться подібний символ, стосується переважно соціального ділової сфери, в цих областях тлумачення пророкують як позитивні, так і не дуже події. Деякі трактування пов’язані зі станом здоров’я. Сонник вважає доброю прикметою напад відрази уві сні.

Підказки Міллера

Сонник Міллера змушений засмутити: таргани на тілі уві сні обіцяють одні проблеми. Те, до чого сняться ці комахи, попереджає про погіршення самопочуття і дрібних, проте, численних неприємності.

Негативний прогноз частково нейтралізується, якщо паразитів вдалося зловити: в реальності ніякі біди не загрожують, але передчуття затьмарять настрій. Таргани на тілі часто пов’язані з турботою про близьких.

Перегони тарганів

Сонники пропонують широкий спектр тлумачень, до чого сниться, що таргани по тілу повзають. Рух комах чаклунка Медея ототожнює з вашими тривогами: надмірні переживання про майбутнє заважають насолоджуватися справжнім. Прусаки, копошаться навколо голови, символізують нав’язливі ідеї, здатні в недалекому майбутньому втілитися в сміливі рішення.

Сонник Білого Мага звертає увагу на коло спілкування сновидіння. Схоже, частенько доводиться мати справу з нікчемними або корисливими людьми, які заважають самореалізації. Тараканов на тілі трапляється бачити, коли серйозно пригнічують дурість і пасивність когось із родичів. Спроби йому допомогти не зустрінуть подяки.

Чого очікувати від оточуючих

Бачити, як прусаки повзають по тулубу, трапляється опинившись не в своїй тарілці: в чужому і навіть ворожому оточенні. Істоти, які наснилися, уособлюють образливі зауваження і глузування з реальної дійсності.

Езотеричне тлумачення сну нагадує, що деякі прояви негативу не видно неозброєним оком. Іноді символ повідомляє про планомірне магічному впливі або наявності побутового пристріту.

Існує і позитивне пояснення, до чого сниться, як по тілу повзають таргани. Якщо побачене уві сні викликало страшне огиду, сонник ведуньі Наві обіцяє приємну компанію.

Особливі прикмети

У прогнозах,, до чого сниться тарганів навала, значиму роль грають відмінні риси комах уві сні.

 • Руді прусаки символізують нехороше знайомство, обережніше з новими друзями;
 • Якщо приснився тарган-альбінос, ви занадто упереджені і недовірливі;
 • Чорний означає прояв влади або її тиск з боку впливових осіб;
 • Спіймані на тілі таргани обіцяють благополуччя ціною титанічних зусиль;
 • Безліч уві сні означає, що пора позбутися непотрібного.
 • Дівочі мрії

  З Жіночого сонника можна дізнатися, чого очікувати дівчатам, яких уві сні обліпили таракашки. Бачити подібне доводиться незадоволеним собою. Результатом самобичування можуть виявитися плітки за спиною, тривожність, нездатність відповісти відмовою на неприйнятну прохання. На такому невеселі тлі загрожують загостритися хронічні захворювання.

  Зигмунд Фрейд вважає, що сновидицей асоціює секс з брудом і бактеріями. Таке ставлення заважає насолоджуватися інтимним життям. Якщо приснилося, як комахи злетіли вгору, сонник Адаскіной обіцяє фатальну зустріч.

  Сучасний тлумач стверджує, що таргани на тілі уві сні віщують подарунки, найімовірніше, щось з предметів гардероба.

  Комерційний прогноз

  Сонник Мандрівника розповість, що обіцяють таргани на тілі діловій людині. Коли таке наснилося, сновидец ризикує обзавестися старанними і чесними, але безглуздими помічниками. Втім, їм можна доручити рутинну роботу.

  Символ попереджає про те, що конкуренти ось-ось активізуються. Керівнику, якому наснилися паразити на руках і ногах, рекомендується провести кадрову чистку. Образ відображає організаційний безлад, безліч розпочатих і незавершених справ.

  Глибше і глибше

  Слід знати, до чого сниться, що шестилапі проникають під шкіру. Сонник цілительки Килини пояснює побачене уві сні надлишком негативних переживань.

  Іноді сюжет передвіщає початок захворювання. Добрим знаком вважається бачити позбавлення від паразитів.

  Чого на світі не буває

  Сонник Езопа детально роз’яснює, чому істоти уві сні неприродно великі або виглядають незвично. Гіпертрофованих розмірів вказують на схильність сплячого перебільшувати небезпеку. Якщо приснився гігантський прусак на тулуб напередодні страшних подій, вони не тільки не зашкодять, але й принесуть вигоду.

  Крилатий паразит уособлює суперництво в любові і кар’єрі. Дивний забарвлення або інші фантастичні елементи віщують здивування наяву.

  Сонник таргани на тілі, до чого сниться таргани на тілі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: