Сонник таксі, до чого сниться таксі уві сні

Таксі це особливий вид транспорту, на якому їздив хоча б один раз кожна людина. Якщо говорити про символізм авто, то воно відображає життя сновидіння. Сонник розповість більш детально,, до чого сниться це бачення.

Трактування Міллера

Найпереконливіший тлумачення сну пропонує сонник Міллера. Він стверджує, якщо уві сні вам пощастило їхати на таксі, то незабаром варто очікувати веселий захід і період благополуччя.

Своєчасна плата

Не складно здогадатися і самостійно,, до чого сниться ловити машину. Ймовірно, ви мрієте потрапити на якесь торжество або зробити своє життя трохи яскравіше і позитивніше.

До речі, сонник радить звернути увагу, заплатили ви уві сні гроші. Це означає, що ви сповна розплатилися за свої помилки. Якщо ж в пункті призначення виявилося, що гроші зникли, то має бути ще чимало попрацювати.

Проявіть обачність!

Взагалі таксі досить суперечливий символ і їхати на ньому не завжди так приємно, як це здається. Сонник, наприклад, вважає, що таксі символізує допомогу, яка в майбутньому зажадає розплати. Причому це можуть бути як гроші, так і здоров’я.

Крім того цей вид транспорту можна бачити уві сні в якості попередження про небезпеку. Через свою необачність ви можете потрапити в неприємності.

Складнощі в любові

Якщо приснилося, що вам довелося ловити таксі вночі і ваші зусилля не принесли успіху, то наяву у вас явні труднощі з протилежною статтю.

Подібне ж тлумачення сонник дає сновидіння, в якому вам трапилося чекати замовлену машину. Однак тут простежується явна бездіяльність з вашого боку.

Зовсім інше значення набуває сон, якщо таксі вам вдалося викликати то телефону. Це буквально означає, що ви зробили «замовлення» небесам і залишається лише покірно чекати відповіді.

Конфлікти і негаразди

До чого ще сниться, що вам довелося їхати в таксі? Якщо в машині ви були з друзями, то гряде галаслива вечірка. Наснилася поїздка з жінкою — буде великий скандал, а з незнайомцями — загальне погіршення справ, дрібні негаразди і часті конфлікти.

Чи збудуться мрії?

Цікаву розшифровку сонник дає сновидіння, в якому ви намагалися ловити таксі, але так і залишилися стояти на узбіччі. Цей сон відображає страхи сновидіння, що він не нікому не потрібен.

Якщо ж в нічному баченні вам довелося викликати по телефону таксі, то наяву ви мрієте переїхати або відправитися в подорож. Чи збудеться бажане, підкажуть подальші події.

Не запізніться!

Людям зайнятим, чия доля розписана буквально по хвилинах, може приснитися звичайне маршрутне таксі. Цей образ чудово поєднує в собі впорядкованість і в той же час відособленість.

Маршрутне таксі може бачити будь-яка людина, якщо він боїться куди-небудь спізнитися. Зазвичай такі сни сняться в ніч перед відповідальним заходом.

Хто керує вашим життям?

До чого сниться сам таксист? Жінкам бачити його — до обману з боку близької людини, чоловікам — до занадто дорогому задоволення. Особливо це актуально, якщо уві сні таксист дуже лається.

Якщо ж наснилося, що ви самі таксист, то підготуйтеся до важкої фізичної роботи. Більш позитивна трактування сонника говорить: самому працювати таксистом, значить повністю контролювати життя.

Сонник таксі, до чого сниться таксі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: