Сонник такса, до чого сниться такса уві сні

Удача в любові, а також довгий період щастя і везіння чекає того сновидця, який бачив уві сні таксу. Правда, для більш достовірного тлумачення сну необхідно з’ясувати,, до чого сниться кожна із ситуацій, що мали місце в мрію. Бо часом одна єдина дрібниця може змінити значення приснився символу, стверджують сонники.

Думка Густава Міллера

Згідно сонником Міллера, бачити уві сні таксу — більше позитивний знак, ніж негативний. Так, наприклад, радісно виляє хвостом довга собачка пророкує тривалий період щастя і радості.

А ось, пояснюючи,, до чого сниться мертва такса, тлумач рекомендує приділити увагу віком псини: померла молода собачка — успіх, на тривалість якого ви розраховували, закінчиться дуже раптово і раптово; а якщо почила стара чотиринога подруга, то будьте готові до змін.

Доброзичливий собака як символ взаємин

Сонник Лонго, розгадуючи сновидіння про собак, запевняє, що подібні образи, приснився, можуть багато розповісти про дружбу і про любов.

Так, наприклад, бачити уві сні потішну собаку породи такса, яка грає з м’ячем, то кидаючи його вам, то вихоплюючи — символ вірного і подільчивість одного.

А якщо вам приснилося, що ви кличе до себе чужу таксу, але вона не підходить, а лише виляє хвостом, поглядаючи на вас з пристойної відстані, то будьте готові до того, що вам доведеться завойовувати чиєсь довіру.

Зла псина — ознака образ і розчарувань

Про можливе розчарування в людях або в конкретну людину говорить сюжет, в якому вас кусає розлючена такса, віщає Англійська сонник

До чого сниться, що на вас гавкає худа озлоблена коротконога псина? Таке сновидіння тлумачиться сонником Цвєткова як провісник обману або зради. Причому, якщо такса уві сні належала вам, то обманщиком буде член сім’ї, а ось чужа гавкаюча такса — знак зрадника «з боку».

Бачите уві сні, як б’ються між собою дві собачки однієї «коротколапих» породи? Станете свідком сварки двох близьких людей.

Маленький щеня: Від знайомств до рішучості

Наснилося, що вам подарували цуценя такси? До чого сниться таке бачення, знає Сучасний сонник: дуже скоро вас чекає знайомство з добродушним і злегка наївною людиною, який, з великою часткою ймовірності, стане вашим супутником життя або вірним другом, якщо сім’я у вас уже є.

Ви бажаєте дізнатися, що означає мрія, в якій ви знайшли таксениша і забрали його додому? Сонник пастора Лоффа допоможе вам в цьому: ви прийміть дуже вірне рішення, хоча будете дуже довго в цьому сумніватися.

Колір шерсті

На тлумачення мрії про такси може впливати не тільки настрій собачки уві сні і її вік, але ще і забарвлення шкурки. Ось, наприклад, що означає кожна з мастей:

 • Руда — ви схильні до авантюр і ризику;
 • Чорна — ваша вроджена серйозність надає вам авторитет в очах оточуючих;
 • Біла — ви дуже позитивний і світла людина, у вас буде багато друзів і соратників;
 • Багатобарвна — веселощі і безтурботність — ось сенс вашого існування.
 • Сонник такса, до чого сниться такса уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: