Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник таємниця, до чого сниться таємниця уві сні

Якщо вам приснилося, що у вас є якась таємниця, то скоріше пригадаєте, що саме ви приховували уві сні і не проговорилися ви про це кому-то. А ще сонники рекомендують уточнити, тлумачачи, до чого сняться секрети, ви чи були володарем секретної інформації або все ж хтось інший знав те, про що ви не відали. Від того, який саме варіант подій вам примарився, буде залежати і тлумачення сну.

Сонник Г. Міллера

Сонник Міллера, пояснюючи,, до чого сниться таємниця, крім усього іншого, пропонує пригадати свої власні емоції і враження від знатимуть.

Бачите, що ви шоковані звісткою? Це означає, що абсолютно сторонні люди будуть звертатися до вас за допомогою і порадою. Це буде вас дратувати, але вам необхідно проявити витримку, щоб уникнути конфліктів і образ.

А якщо ви спокійно або байдуже сприйняли розкриті загадки, то це означає, що вам можна не переживати з приводу своєї успішності — вона буде вам супроводжувати.

Секрети знахарів: Від багатства до неприємностей

Тим сновидицей, яким уві сні «горить» вивідати у знахарів таємниці світобудови, сонник Ванги дає пораду: зверніть увагу на свій творчий потенціал — його розвиток дозволить вам «злетіти» і збагатитися.

Цікавить, що обіцяє приснився сюжет, в якому ви вивідує таємниці у знахарів щодо свого майбутнього життя? Це сновидіння є своєрідним «прогнозом майбутнього»: якщо віщунка сказала вам, що все буде добре, то так і станеться в реальності, а ось погані прогнози обіцяють проблеми і складності.

Таємничі відкриття, або Не нехтуйте допомогою

Бачити уві сні розкриття таємниці століття — ознака того, що для успіху вам необхідно докласти максимум зусиль і старань, говорить трактування Східного сонника. А якщо бачите, що цю таємницю розкрив хтось інший і повідав про неї вам, то шлях до успіху в поодинці вам «замовлений».

До чого сниться розкриття старовинної сімейної загадки, вам підкаже Англійська сонник. Швидше за все у вас в реальності теж є питання щодо свого дитинства або минулого вашого роду.

Дане сновидіння говорить про те, що ви станете набагато ближче до істини, яка так не дає вам спокою. Особливо близько ви підійдете до розгадки, якщо розкриття таємниці уві сні було скоєно вами випадково.

Розгадати уві сні таємницю імені — ознака швидких змін

Приснився сюжет, в якому ви по Книзі Імен намагаєтеся розкрити таємницю свого імені, говорить про те, що прийшов час заявити про себе, підказує Циганський тлумач. Вас чекають позитивні зміни, якщо ви не боїтеся діяти відкрито.

Дізнатися уві сні чужу таємницю, пов’язану з родоводом ваших знайомих, знайшовши інформацію в церковній книзі — сигнал про те, що ви дізнаєтеся якісь неприємні секрети цих людей і в реальному житті. Це істотно змінить ваше з ними спілкування в гіршу сторону.

Що ще ви приховували

Якщо вам приснилися якісь інші секретні факти, то зверніться до сонникам за допомогою в тлумаченні, до чого вони сняться. Наприклад, приховувати уві сні:

 • Таємницю народження своєї дитини — не діліться ні з ким своїми планами;
 • Сюрприз подружки або друга — до натягнутості у відносинах;
 • Державну таємницю — вас підвищать на посаді;
 • Інформацію про зраду чоловіка подруги — ви почуєте неприємні вести про цю сім’ю.
 • Сонник таємниця, до чого сниться таємниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: