Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник таз, до чого сниться таз уві сні

Бачити уві сні таз — пророкування клопоту, що стосуються не тільки домашнього господарства. До чого сниться цей невигадливий, але необхідний в господарстві предмет? Сонники прогнозують любовні інтриги і багатство, обман і каяття.

Колір і матеріал

Мідний таз уособлює відданість близьких, хоча умивання в ньому і означає звільнення від морального боргу, а алюмінієвий — невдачу в любові. Приснився емальований — доведеться випробувати незручність, виставити себе в смішному світлі.

До чого сниться таз певного кольору? Якщо людині дарують зелений, то останні його клопоти принесуть гроші, червоний — уособлює любовну інтригу, а синій віщує довгоочікувану відпустку.

Порожній або повний

Бачити уві сні порожній таз, згідно Новітнього сонником Іванова, пророкування проекту, до здійснення якого сновидец приступить з ентузіазмом. Наповнений чим-небудь — в цілому, до удачі.

За езотеричних сонником, таз з водою уособлює чисті помисли друзів, бачити в ньому кров до країв — достаток у домі, інше наповнення знаменує собою характер майбутнього достатку.

Купання

Умивання над новим тазом з чистою водою несе в собі передчуття радості, дружного свята в будинку. Східний сонник говорить про звершення задумів. Якщо ж він був забруднений, і в цій антисанітарії довелося митися уві сні, то чим брудніше він був — тим серйозніші випробування приготують людині близькі люди. Земля в воді — знак пересичення відносинами з партнером.

Сонник Від «А» До «Я» повідомляє: наснилося милити в тазі з водою голову — до зустрічі судженого, мити ноги — виношувати недобрі задуми, а купати дитину уві сні — до особливо клопіткою роботі по дому. Наснилося мити в ньому кота — попереду серйозний захід, не на часі розмінюватися на дрібниці.

До чого сниться сидіти з тазом в лазні — жінці це віщує удачу на роботі, а чоловікові пророкує залишитися холостяком.

Клопоти на кухні

Якщо жінка готує уві сні варення в мідному тазу, її шанувальник буде ніжний і турботливий. Наснилося, ніби вона варить гриби — в долі відбудуться несподівані зміни. Мити в ньому рибу перед приготуванням — знак готовності виправляти свої помилки.

Сонник Міллера про охайність

Важливе значення для тлумачення має чистота. Вмиватися уві сні свіжою водою з нового таза, інтерпретується Міллером, як пророцтво: об’єкт болісної пристрасті відповість сновидцу взаємністю, і дві долі тісно переплетуться до кінця своїх днів. У забрудненому посудині з брудною водою бачиться похмуре передчуття каяття за розбещеність.

Любовні таємниці

Вміст тазика може багато розповісти про дівочих таємниці і про те, до чого вони призведуть. Якщо юній панянці уві сні приснився порожній чан: до багатства, можливо — завдяки вдалому заміжжя.

Чимало таємниць допомагає розкрити таз з рибою. Для дівчини бачити його уві сні з живою рибою — знак близькості щасливого кохання, з рибою обробленої — до втрати, а з червоною ікрою — до обману.

Таз з яблуками говорить про спокусу, а повний червоних помідорів попереджає панночку, що скоро їй доведеться червоніти — стороннім стануть відомі її серцеві таємниці. Тазик з малиною — знак, що вона постраждає від власної любовної інтрижки.

Заміжній жінці нести уві сні таз з брудною білизною віщує зраду чоловіка, з білизною чистим тлумачиться, як знак любові, честі, турботи з боку чоловіка.

Неоптимістичні прогнози

Не всі провісники позитивно інтерпретують подібні сновидіння. В сонник Хассе йдеться, що таз сниться до втрати когось із родичів. Так само не радує дізнатися,, до чого сниться впустити його — належить зазнати збитків через власну необережність.

За сонником провісників Дмитра та Надії Зими, якщо людині приснилося прати руками в тазику, йому доведеться примиряти пересварилися домочадців. За сонником Від «А» До «Я» сновидіння в найближчому майбутньому спробують пограбувати.

Втім, легко заспокоїти сновидіння, якщо знати,, до чого сниться нести купу випрати одяг — все небезпеки залишаться позаду, а в житті сім’ї настане світла смуга.

Сонник таз, до чого сниться таз уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: