Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник схуднути, до чого сниться схуднути уві сні

Наснилося повнота — ознака благополуччя. На противагу їй йдуть сни про худорбі, і символізують вони, як не складно здогадатися, бідність і занепад. А ось, до чого сниться схуднення — спірне питання. З одного боку — це символ втрати чого-небудь, але є й інша точка зору, яка говорить про те, що схуднути уві сні — означає позбутися зайвого і непотрібного. Давайте озброїмося сонниками і зупинимося на цьому докладніше.

Про що говорить сонник Міллера

Уві сні ви вирішили скинути зайві кілограми? Сон пророкує втрати і збитки. А якщо на дієті сидить знайома жінка або родичка і без того сильно худа — таке сновидіння обіцяє вам збагачення за рахунок збитків інших.

У своїх видіннях вам довелося схуднути за рекомендаціями лікаря? Що ж, настав час розплачуватися за ті заборонені радості, які ви собі дозволяли.

Сидіти на дієті або Час розплати пробив!

Якщо вам приснилося, що вам необхідно схуднути через хворобу — ви чимось насолили своєму керівнику і цілком можливо, вам доведеться шукати нову роботу.

Ваш девіз уві сні: «Схуднути, щоб бути красивою!»? Ви довго і наполегливо домагалися своєї мети, і ось настав час її реалізації, радує Місячний сонник.

Бачити, що ви сильно схудли, тому що у вас немає ні їжі, ні грошей — ви занадто багато витрачали грошей на дурниці в реальності, тепер у вас немає грошей не тільки уві сні, а й наяву.

Бути дієтологом — знак прибутку і процвітання

Сниться, що ви — дієтолог і до вас на прийом приходить дуже схудлий чоловік з проханням допомогти повернути пішли кілограми — тлумачення такого сну наступне: ви допомогли колезі впоратися з роботою, і тепер він перед вами в боргу.

Бачити, що вас дякує схудла подруга за допомогу і поради в питаннях харчування — отримаєте подарунок від людини, яким вам симпатичний, обіцяє сонник міс Хассе.

До вас, лікаря-дієтолога, прийшов на прийом схудлий родич і вимагає повернути гроші, так як, на його думку, це не ваша заслуга? Прикра сновидіння, але обіцяє, на щастя, несподіваний дохід, обнадіює Східний сонник.

Величезну прибуток обіцяє сновидіння, в якому ви допомогли скинути вагу незнайомого чоловіка і він вас за це щедро віддячив.

Дієтична їжа як символ життєвих змін

Сниться, що під час схуднення, ви зриваєтеся з дієти і починаєте їсти все підряд — ви були не до кінця чесні з коханою людиною, це загрожує вам розставанням.

Бачити, що ви купуєте дієтичну їжу для того, щоб скинути зайві кілограми — знак того, що наяву вам теж не завадило б переглянути свій раціон, підказує сонник Цвєткова.

Наснилося, що чоловік або близький друг займаються лікувальним голодуванням з метою схуднути і п’ють одну лише воду — якщо ви не позбудетеся від шкідливих звичок, вони можуть зіграти з вами злий жарт.

Худоба як хвороба — бережіть здоров’я

Приснилася дуже схудла подруга, яка страждає на анорексію — бережіть свої нерви, вони, як відомо, відновлюються дуже повільно.

Сниться, що мама або батько дуже сильно схудли через переживання за вас і тепер виглядають як «ходячі скелети» — під загрозою ваше серце, подбайте про нього, радить Жіночий сонник.

Не впізнати в дуже схудлому людині свого коханого чоловіка або жінку — бережіть зір, воно вас може підвести в самий невідповідний момент.

Сонник схуднути, до чого сниться схуднути уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: