Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник статеві органи, до чого сниться статеві органи уві сні

До чого сняться статеві органи? Сонник впевнений, що уві сні вони практично не мають відношення до реальної сексуальної незадоволеності і найчастіше характеризують загальні обставини життя, потенціал сновидіння або його сподівання.

Заявка містера Міллера

Якщо бачення не наділене сексуальним підтекстом, то сонник пана Міллера впевнений: чоловічі органи попереджають про відкрите протистояння і конфлікти, а жіночі — про приниження і образу.

Змінювати!

Уві сні були присутні статеві органи? Підсвідомість натякає, що життєво важливо внести деякі зміни в своє існування.

Щоб отримати грамотне тлумачення сну слід згадати всі особливості сюжету. Якщо трапилося бачити свої органи при випорожненні, то сонник радить позбутися емоційного перезбудження.

Приснився секс з усіма подробицями? Сюжет натякає на те, що вас гнітять щоденні турботи, а численні проблеми приносять масу переживань.

Впевнені?

До чого сняться чоловічі органи дівчині? Якщо трапилося бачити член біля самої себе, то це означає, що незабаром вона стане матір’ю. Якщо у чоловіка, то сонник рекомендує підготуватися до зради або обману.

Самі по собі чоловічі статеві органи символізують уві сні творчий потенціал, силу і репутацію. Тому для чоловіка бачити свої — буквально означає, що необхідно потурбуватися про власну репутацію.

Приснився чужий пеніс? Будьте готові до відкритого суперництва. А ось дружині пеніс чоловіка гарантує захищеність або недолік такого.

Інтим або суперниця?

До чого сняться жіночі статеві органи? Для сновидцев чоловічої статі вони символізують захист або навпаки необхідність щось або когось захищати.

Для жінки свої органи означають швидку інтимну зв’язку, чужі — попереджають про появу суперниці.

Якщо дівчині приснилося піхву або будь-які приємні відчуття, пов’язані з ним уві сні, то сонник впевнений, що вона готова дати життя дивовижною ідеї або дитині.

Правильний шлях!

Крім того, на думку сонника, для людини, що знаходиться на духовному шляху розвитку, жіночі органи уві сні знаменують особливу небесну прихильність, так як відображають первородний витік буття.

Не складно здогадатися, що означають зашиті статеві губи жінки. Ймовірно, ви поки ще не готові до якогось таїнства, або ж внаслідок неправильних (темних) духовних практик ви повністю позбавлені божественної присутності.

Потрібно позбутися…

До чого ще сняться статеві органи? Оголені знаменують неприкриту загрозу і навіть шантаж.

Наснилися хворі члени? Сонник вважає, що вам необхідно заново пережити (в душі) неприємні життєві моменти і тоді ви повністю від них позбудетеся.

Всім задоволені?

Сталося бачити величезний і довгий пеніс? Ви явно бажаєте отримати щось значуще, але точно проживете довго і щодо безбідно.

Приснився дуже маленький членик? Сонник вважає, що ви цілком задоволені поточною життям і не вимагаєте визнання власних заслуг.

А ось статеві органи тварини уві сні вказують на те, що ви станете учасником неприємного конфлікту або події.

Перевіртеся!

До чого сниться кров на статевих органах. Спочатку це вказівка ​​на події, які будуть пов’язані виключно з родичами.

У другу чергу кров уві сні відображає можливі (частіше за все застарілі, в хронічній фазі) проблеми зі здоров’ям.

До грошей!

Наснилися особливо дивні і довге волосся в затишному містечку? Це ознака того, що ви отримаєте шалені прибутки.

Взагалі ж волосся на інтимних ділянках відображають практичність, приземленість і інстинктивні бажання сновидіння.

При цьому сонник переконаний: довгі лобкові локони попереджають про непорядні вчинки.

Що робили?

Щоб розібратися і остаточно усвідомити, до чого сняться статеві органи, досить пригадати, що саме ви робили з ним уві сні.

 • Сталося чіпати — до небажаного зв’язку, яка призведе до розчарування.
 • Мити — позбудетеся від нав’язливого і помилкової думки.
 • Цілувати — потрапите в екстремальну ситуацію.
 • Відрізати — завжди до приниження.
 • Наснилося, що в інтимне містечко вкусила змія? Це багатоликий образ, який обіцяє виключно негатив. Вам уготовано зрада, обман або раптова, але вкрай неприємна хвороба.

  Будуть втрати…

  До чого сниться позбавлення інтимних частин? Мусульманський сонник вважає, що це ознака втрати займаної посади або положення, для воїна це красномовний знак майбутнього поразки.

  Уві сні член раптом відвалився? Це вкрай неприємна подія і наяву має негативне значення, що означає бездітність, смерть сина або власну.

  Сонник статеві органи, до чого сниться статеві органи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: