Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник співак, до чого сниться співак уві сні

Побачивши уві сні співака, згадайте, як він співав і як виглядав. Гарний доглянутий артист з красивим голосом обіцяє сновидцу приємні новини і благополуччя. Але якщо співак виглядав неохайно або смішно і страшенно фальшиво — чекайте неприємностей. А взагалі, не можна однозначно відповісти,, до чого сниться співак. Багато що залежить від деталей. Згадайте їх, а сонник вам все детально розтлумачить.

Тлумачення сонника Міллера

Наснилося, що ви перебуваєте в театрі і слухаєте, як співає відомий оперний баритон — тлумачення сну може бути різним: або друзі проявлять щодо вас невдячність, або вас будуть переслідувати настирливі шанувальники. Але якщо все уявлення вам дуже сподобалося, і ви довго аплодували і кричали «Браво!» — починайте готуватися до низки свят і веселощів.

Знаменитість — це ви або Бережіться самообману…

Бачити уві сні себе відомим артистом — ви занадто багато уваги приділяєте самому собі, переоцінювання своїх можливостей може привести до неприємностей, попереджає Місячний сонник.

Наснилося, що ви — знаменитий виконавець пісень, і ви виступаєте в великому концертному залі — то, на що ви сподіваєтеся, навряд чи здійсниться.

Сниться, що ви — модний виконавець, улюблений багатьма, і ви спілкуєтеся зі своїми фанатами — сім’ї не вистачає вашої уваги, але ви не хочете помічати проблеми, вважаючи, що у вас все в порядку. Можете втратити сім’ю.

У компанії з «зіркою» — радість вже на підході

Розмовляти уві сні зі своїм коханим в реальності співаком, дарувати йому квіти, брати автограф — радість і веселощі увійдуть в ваш будинок.

Наснилося, що ви і Філіп Кіркоров разом знімаєтеся в якомусь шоу — до феєричної радості і гарному настрою, трактує сновидіння Сучасний сонник.

Побачити уві сні, що ви говорите ні про що зі знаменитим співаком на якомусь прийомі або світському рауті — до гарних і приємним вістям.

Бачити уві сні, що ви журналіст, який бере інтерв’ю у відомого артиста — наяву це означає, що ви будете мати успіх у протилежної статі.

Сниться, що ви розмовляєте зі знаменитістю, як зі старим другом — чекайте, що вас підвищать на посаді, обіцяє сонник Ванги.

Особисті стосунки із зіркою як символ життєвих змін

Приснився поцілунок зі знаменитим співаком, який вам дуже подобатися в реальному житті — у вас багато бажань, так ось одне з них скоро виповниться, пророкує Східний сонник.

Вийти заміж за свого коханого співака — у вас є унікальна можливість змінити своє життя на краще, не докладаючи особливих зусиль.

Закохатися в естрадного співака — несподівано для вас самого, Фортуна обдарує вас своєю посмішкою.

Займатися сексом із зіркою — подібне сновидіння пророкує публічний ганьба, який змінить ваше життя на гірше, підказує сонник міс Хассе.

Неприємності уві сні — знак проблем наяву

Бачити уві сні живим покійного наяву співака — старі проблеми знову дадуть про себе знати.

Знайти на порозі будинку мертвого чоловіка схожого на популярного співака — бережіть свої нерви, найближчим часом буде багато бажаючих вам їх попсувати, пророкує Жіночий сонник.

Сниться, що на концерті співак співає під фонограму — ви схильні видавати бажане за дійсне, тому часто потрапляєте в неприємні історії.

Сонник співак, до чого сниться співак уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: