Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник статевий акт, до чого сниться статевий акт уві сні

Найчастіше статевий акт уві сні символізує реальну незадоволеність в інтимному житті. Однак є і зовсім інша інтерпретація подібного бачення. Сонник в подробицях пояснить до чого воно сниться.

Мрії мрії…

Сонник Фрейда, наприклад, вважає, що статевий контакт не володіє якою-небудь символікою. Він може приснитися в період тривалого утримання або статевого дозрівання.

Крім того бачити сексуальний контакт уві сні означає, що ви шкодуєте про втрачені можливості, в тому числі і особистого характеру. Якщо ж картинка дещо розмита, то це відображення інтимних фантазій.

Деталі інтиму

Щоб отримати максимально точне тлумачення сну і зрозуміти, до нього він сниться, варто врахувати і те, яким був контакт.

 • Гетеросексуальний статевий акт — звичайні бажання, прагнення до володіння.
 • Гомосексуальний символізує спрагу влади, покірності.
 • Оральний секс — до екстраординарної ситуації.
 • Анальний — до обману, інтриг.
 • Груповий — необхідно подбати про кого-то.
 • Бісексуальність — внутрішній конфлікт, потреба бачити ситуацію з різних сторін.
 • Статеві збочення — до нового знайомства.
 • Відкрийте нові горизонти!

  Якщо приснилися порнографічні картинки, розпуста і інші неподобства, то сонник не радить турбуватися і лякатися. Це лише прагнення відкрити нові горизонти і внести різноманітність у звичне житіє.

  Якщо уві сні трапилося спостерігати статевий акт, особливо груповий, то в дійсності буде великий сюрприз або несподівана новина. Вагітній жінці спостерігати за сексом — до швидких, можливо передчасних пологів.

  Довіра або розрив?

  До чого сниться інтимний поцілунок? Уві сні для подружжя він є символом безмежної довіри і духовної гармонії.

  Коханцям, на думку сонника, подібна ласка обіцяє розрив. Якщо ж наснилося, що поцілунок подарував незнайомець, то ви занадто часто і багато мрієте про інтимне.

  Відображення протесту

  До чого сниться перерваний статевий акт? Уві сні він означає, що ви намагаєтеся уникнути зобов’язань або відчуваєте власну неповноцінність в будь-якому плані. По суті це неусвідомлений протест проти того, що нав’язано суспільством.

  Що значить перерваний статевий акт для чоловіка? Він явно не хоче одружуватися. Це ж бачення символізує пошук неординарного рішення.

  Якщо це ж захід сниться жінці, то вона віддаляє момент зачаття і народження дитини. Ще одне тлумачення сонника повідомляє, що дама розуміє марність зв’язку з певною людиною і подумує про розрив.

  Заміж за розрахунком!

  Бачити кров під час статевого акту — погано. Сонник вважає, що з родичами або дуже близькими людьми станеться якась неприємність. Кров уві сні також відображає зміцнення зв’язку між коханими.

  Насильство при статевих зносинах — дуже символічний образ, зазвичай не вимагає додаткової інтерпретації. Він натякає на щось, що доводиться робити проти волі.

  Якщо вас згвалтували, то в реальності ви боїтеся стати жертвою, підкоритися. Якщо жінці наснилося насильство, то сонник впевнений, що вона вийде заміж за розрахунком і доб’ється поставленої мети.

  Замітка Міллера

  Пан Міллер вважає, що статевий акт з насильством уві сні для дівчини — символ небезпечного пригоди, а також знамення можливого розставання з обранцем.

  Стабільність або пошуки?

  До чого сниться статевий акт з чоловіком? Сонник вважає, що це знак втрати спокою і стабільності.

  Якщо під час сексу з чоловіком довелося випробувати глибоке задоволення і задоволення, то і в реалі пізнаєте радісні почуття і емоції.

  А ось скутість, розчарування, втома і інший негатив при занятті любов’ю з чоловіком уві сні означає, що скоро у відносинах настане охолодження і вам доведеться шукати нового партнера.

  Все відмінно!

  «Якісний» статевий акт з чоловіком найчастіше обіцяє благополуччя, вірність і велику любов між подружжям. Приємні відчуття при зносинах з чоловіком передає повне достаток і знаменує добрі часи.

  Якщо ж наснилося, що заняття сексом з чоловіком не принесло особливої ​​радості, то сонник вважає, що вас не влаштовує поточний стан, і ви готові до змін.

  Сонник статевий акт, до чого сниться статевий акт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: