Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свято — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Оскільки свята грають в нашому житті досить важливу роль, поява їх в сновидіннях також є подією вельми примітним. Свята здатні викликати двоякі почуття: позитивні — збереження сімейних традицій, почуття єднання з сім’єю — і негативні: відсутність на святі коханої людини, невиправдані надії та інше. Яким чином святкове торжество вплелось в канву сновидіння? Якщо про свято відомо вже заздалегідь, то подумайте про відносини оточуючих до майбутнього святкування; згадайте, чи вони брали участь в ньому.

Іноді сниться, що ви дізнаєтеся про існування серйозного приводу для свята абсолютно несподівано, між тим як всі інші про нього вже давно знають. Цілком природно, що приходить розуміння: до цього святкового події ви підготовлені погано або не підготовлені зовсім. Уві сні знаходить відображення стурбованість людини своєю нездатністю відповідати очікуванням людей або ж проявляється небажання перебувати в подібному відповідно. Часом ми не можемо цього зробити, тільки через те, що дані очікування не є виправданими, а не тому що нам бракує компетентності.

Чи були підготовлені належним чином до свята навколишні? Чи відповідав їх настрій духу святкової події? Чи можна назвати доречним їх поведінку? Згадайте, яке почуття відвідало вас після сновидіння про свято — потрясіння, переповненість, або, навпаки, порожнеча.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви радісно і жваво готуєтеся до свята — це до несподіваного отримання великих грошей. Запрошувати на сімейне свято безліч гостей віщує сумбур і розбіжність у думках з принципових питань. Танцювати і веселитися на святі до упаду — до сприятливого повороту в ваших сердечних справах.

Проводити всі свята в гостях — наяву вам нададуть послугу, яка буде вам дорого коштувати. Якщо в розпал свята вам зіпсували настрій так, що навіть довели до сліз, — це до прикрих втрат і неприємного з’ясування стосунків. Свято, затьмарений п’яною бійкою, віщує неприємності на роботі.

Сон, в якому ви святкуєте Різдво або Новий рік, — до прекрасних перспектив, які обернуться заможній і щасливим сімейним життям. Свято Масляної означає, що отримаєте прощення і милість; Великдень — душевна благодать, нічим не затьмарена взаємна любов до близьких, міцне здоров’я.

Езотеричний Сонник

Дії сну відбувається в день святкування державної, міжнародної дати — вам надається можливість проявити себе в громадській і політичній діяльності. Пощастить при вступі до вищих навчальних закладів, пов’язані з міжнародними відносинами, наприклад МГИМО. Те ж саме, але в церковне свято — вам відкриватися джерела духовних енергій. Вам пощастить на гуманітарному терені. Напередодні якихось дат про низ йде розмова — треба бути готовим до розкриття якихось надзвичайних здібностей. В інший час — терміново треба подумати про своє покликання або допомогти в цьому своїм близьким.

Сонник Лонго

Бачити себе на святі за багатим столом: сприятливий знак, який обіцяє вам удачу і прекрасні відносини з оточуючими. У той же час, є або пити на святі: чи не дуже хороший знак. Часто такі сни підказують, що наяву ви є труднощі. Якщо на святі вас щось турбує і затьмарює радість: такий сон передвіщає вам розчарування і конфлікти з близькими і друзями. Бачити святково одягнену натовп: передвістя суєти і приємних клопотів у вашому житті. Святковий маскарад уві сні: знак легковажних захоплень і порожніх обіцянок, які можуть збити вас з пантелику.

Французький Сонник

Сновидіння про веселе свято, на якому присутні ошатні і приємні вам люди, дуже позитивно. Воно говорить про настання щасливого періоду у вашому житті, і чим триваліший святкування, тим довше буде тривати радісна смуга.

Якщо ж свято чомусь не відбувся, готуйтеся до грошових втрат, непередбачених домашнім або службовим проблем. Причина скасування підкаже вам, чого слід остерігатися в реальності. Відчути себе погано на святі — знак нещастя і печалі, можливо, розставання з коханою.

Сонник Міллера

Бачити уві сні свято — означає, що вас чекають приємні несподіванки. Якщо на святі панує безлад — це передвіщає сварки або нещастя через чиюсь недбалість. Спізнитися на свято — означає, що вас чекають попереду неспокійні дні. Найчастіше, якщо вам сниться, що ви берете участь в галасливому святі — наяву, можливо, ви не раз зневажите жорстокими життєвими реаліями. Цей сон передвіщає також, що ви ніколи не захочете залежати в чомусь від інших. Дивіться також: Новий рік, Вечірка.

Сонник Фрейда

Свято є символом того, що у ваших стосунках з партнером з’явилися ознаки швидкого розриву, або він вже стався. І хоча ви переживете досить неприємні хвилини, стан тягару вас, поступиться місцем полегшення від того, що не треба більше брехати, хитрувати і вивертатися. Часто свято є символом самотності.

Сімейний Сонник

Веселе свято з феєрверком уві сні віщує особисте щастя. Влаштовувати веселе свято уві сні віщує щасливі зустрічі і приємне проведення часу. Святкова процесія уві сні віщує вам щасливу любов. Чим довше буде процесія, тим довше триватиме ваше щастя.

Англійська Сонник

Побачити себе на святі — передвістя того, що Ваше життя складеться досить вдало, що Ви зможете насолодитися подорожжю в далекі країни. Якщо на святі Ви бачите себе поруч з тим, кого любите, — це віщує велике подружнє щастя.

Ісламський Сонник

Хто побачить уві сні себе святкують будь-яке свято, той вийде з тривог і турбот і повернеться до радості і полегшення. Це символ достатку в житті, а також вказує на велику витрату грошей.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви бачите свято і при цьому п’єте алкогольні напої — наяву ви зіткнетеся з невдачами, які будуть пов’язані з вашому зневажливим ставленням до близьких людей.

Сонник Менегетті

Такий сон завжди є зазначенням на ситуацію, яка вигідна і корисна для суб’єкта і відкриває хороші перспективи для його особистісного зростання і розвитку.

Сонник Мандрівника

Свята — покращення життєвого ситуації, радісна подія; «святковий настрій.

Еротичний Сонник

Сон про свято віщує сварку між подружжям або закоханими.

Сонник Цветкова

Щедрий бенкет уві сні віщує прощання.

Сонник Хассе

Святкувати уві сні — радість наяву.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: