Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник самотність — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Одиноким людина може бути і з доброї волі, тому просто бути одному і бути покинутим — це все-таки різні речі. За власним бажанням нам властиво усамітнюватися, коли ми хочемо розібратися в самих собі, навести порядок в своєму внутрішньому світі. Тут можна провести аналогію з утворенням кокона: вдома чи десь ще, де можна усамітнитися, люди намагаються проводити більше часу, займаючись перестроюванням та реорганізацією своїх внутрішніх сил.

Крім того, самотність є уособленням переходу до нового внутрішньому стану, нової життєвої стадії. Ми ростемо, дорослішаємо, старіємо і залишаємо в минулому свої старі звички, установки, відносини. На їх місці утворюється порожнеча, що викликає почуття самотності, і в зв’язку з цим нам часто сняться сни, в яких ми подорожуємо в поодинці. Хто йшов від вас насправді і чим це було викликано? Згадайте, чи відбулося це з вашої ініціативи, або всупереч вашій волі, або ж мало місце обопільна згода.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви бачите себе в камері-одиночці в’язниці, говорить про те, що ваш сімейний союз не буде ні гармонійним, ні міцним. Бачити себе в сні матір’ю-одиначкою віщує несправедливе ставлення до вас близьких людей. Якщо приснилося, ніби ви трапезуєте в повній самоті, — значить, скоро опинитеся в неприємній ситуації, давши привід недоброзичливцям позлорадствовать над вами.

Біг на самоті означає, що ви перевершите своїх друзів на шляху до добробуту і міцному положенню в суспільстві. Чути в сні воркування самотнього голуба віщує нещасний випадок. Сон, в якому ви живете в старовинному замку в повній самоті, нудьгуючи без близьких людей, віщує важку душевну хворобу. Якщо уві сні ви вирушили в одиночне плавання по морю — це передрікає безліч найрізноманітніших змін в діапазоні від найгірших до найщасливіших.

Сонник Лонго

Гостре відчуття самотності, пережите вами уві сні, — це символ, що легко піддається трактуванні. Сон радить вам деякий час провести наодинці з собою, щоб проаналізувати всі тривожні вас на сьогоднішній день труднощі і знайти гідний вихід.

Наснилося, що хтось скаржився вам на свою самотність, — наяву ця людина потребує суспільстві, і вам під силу йому в цьому допомогти. Цілком можливо, що в розмові з вами він буде зачіпати якісь делікатні, навіть інтимні теми, так що дивуватися, коли це станеться, не варто. Головне, що від вас буде потрібно, — це делікатність і терплячість. Якщо ви не станете утримувати його від виливів, то він виговоритися, і все нормалізується.

Сонник Ванги

Турбуватися в сновидінні від самотності — до радісного вечора і приємного розмови. Якщо Ви уві сні бачите себе одного відзначає свято — значить, що Ви багато уваги приділяєте собі коханому, в той час, як його потребують Ваші рідні та друзі. Якщо Ви побачили уві сні, що Вам потрібен відпочинок, проте Вас не залишають одного, то це означає появу перешкод на шляху до наміченого результату. Відчувати себе в сновидінні одиноким — значить, що Вас серйозно хвилює стан справ. У разі якщо сімейним людям приснилося, що вони самотні — означає, скоріше за все наяву, смуток і незадоволеність можуть стати їх незмінними супутниками.

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви відчуваєте себе самотнім і нікому не потрібним, означає, що з вами вчинили несправедливо. Іноді такий сон говорить про те, що при розподілі чогось вас обійдуть, що стане причиною вашого пригніченого стану. Якщо вам присниться, що ви нікому не потрібні і всіма покинуті, то можете розраховувати на підтримку друзів. Іноді такий сон пророкує, що у вас можуть з’явитися нові друзі.

Сонник Менегетті

Самотність уві сні — необхідність полюбити себе настільки, щоб самотність не доставляє страждань. Необхідність побути на самоті, розібратися в собі. Відображення реального почуття. Необхідність навчитися бути в ладу з собою.

Сонник Міллера

Для сімейних людей бути самотнім уві сні — Ваш шлюб буде недостатньо гармонійний, смуток і незадоволеність можуть стати його незмінними супутниками.

Езотеричний Сонник

Відчувати самотність — таке сновидіння означає, що ви можете похвалитися сподвижниками і друзями, що вас ніколи не зрадять.

Сонник Мандрівника

Самотність — самопізнання; незалежність, роздуми над своїм життям (в залежності від почуттів); відчуття покинутості буквально.

Сонник Фрейда

Якщо ви уві сні відчуваєте почуття самотності — в реальності ви незадоволені своїм життям, але не знаєте, як змінити ситуацію.

Сонник Хассе

Якщо ви уві сні ви жили в самоті, це означає вашу майбутню свободу.

Ісламський Сонник

Самотність — це самостійність людини в роботі і в своїй думці.

Сонник Цветкова

Самотність — до примирення.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: