Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сміття — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Як відомо, що те, що для однієї людини сміття, для іншого справжній скарб: що ви вважаєте не вартим уваги, що насправді може мати цінність? Що ви уві сні виключаєте? Як ви до цього ставитеся? Ви раді тому, що це пішло з вашого життя, ви вважаєте це чимось невигідним, або вам все одно? Ваш відповідь визначить, як ви ставитеся до розставання з тим, що більше вам не потрібно.

Сміття уві сні також символізує: вивільнення емоцій або позбавлення від негативу. Подумайте про це і зіставте це з тим, що ви робите і ким ви бачили себе уві сні. В реальному житті ви недавно вирішили особисту проблему, а сміття символізує: рішення, звільнення від непотрібного?

Можливо, сміття символізує ваше незгоду з думкою будь-якого людини: ви думаєте, що його ідеї це повна нісенітниця. У нашому світі, що піклується про навколишнє середовище, більша частина сміття переробляється: можливо, ваш сон говорить про ваше бажання заново визначити, обміркувати і розвинути ті аспекти життя, які ви до цього вважали пройденим для себе етапом?

Сімейний Сонник

Згрібати сміття в купу уві сні віщує успіх вашого підприємства. Іноді такий сон пророкує отримання спадщини. Якщо вам присниться, що уві сні ви викинули щось непотрібне, то в житті вам вдасться позбутися від того, що заважає вам у житті. Прибирати сміття уві сні — знак того, що ви бажаєте привести свої справи в порядок. Спалювати сміття уві сні означає, що ви повинні постаратися не робити дурних помилок. Сміттєвий бак уві сні є вказівкою на те, що вам слід задуматися про ваше майбутнє і привести свої справи в порядок. Ритися в сміттєвому баку або на смітнику уві сні віщує сварки, скандали, гучні розгляди, які будуть супроводжуватися гучними образами. Дивіться тлумачення: Сор, Покидьки, Помсти.

Сонник Менегетті

Сміття уві сні — означає безладні думки або почуття, від яких вам не заважає позбутися. Кількість сміття — символізує глибину і важливість проблем, що накопичилися. Якщо сміття занадто багато, і він починає заважати вам уві сні — це є знаком того, що безлад у справах може серйозно ускладнити ваше життя. Смердючі купи сміття — це ваші власні негативні думки, емоції і почуття, отруйні вам існування. Постарайтеся позбутися від свого негативу, і тоді ваше життя наяву стане значно легше.

Езотеричний Сонник

Якщо наснилася купа сміття, значить, ви досягнете матеріального благополуччя. Змітати в купу — такий сон означає, що ви вдало вийдете з якоїсь скрутної ситуації. Викидати в сміттєпровід — посваритеся, при цьому звинувативши в своїх неприємностях інших. Вимітати сміття — доведеться розлучитися з людьми і речами, які у вашому житті вже явно не потрібні. Не варто журитися про втрати.

Сонник Ванги

Такі сновидіння попереджають сновидцев про те, що необхідно негайне очищення, як в духовному, так і в фізичному сенсі. Потрібно міняти свій спосіб життя, звички, знайти сенс життя і тоді будуть зміни на краще. Якщо в реальному житті не все йде, як задумано, слід кардинально змінити лінію поведінки.

Сонник Мандрівника

Сміття, сміття — незадовільний завершення діяльності; дискомфорт в душі. Купи всякого мотлоху і розкиданого сміття в цілому — відображають наш емоційний стан після будь-яких незадовільних подій, пригод. Іноді за законом інверсії сміття означає великі справи, звершення і отримання грошей.

Сонник Лонго

Символіка сміття проста — це розбіжності, конфлікти, сварки. Тому бачити уві сні купи сміття означає, що у вашому житті багато складних невирішених проблем. Прибирати сміття передрікає, що ви будете намагатися налагодити відносини з оточуючими.

Сонник Міллера

Побачити сміття уві сні — означає, що Ви будете погано справлятися зі своїми справами. Великі купи сміття віщують турботи, пов’язані з громадським життям. Можливі й невдачі в справах, принизливі ситуації у відносинах між людьми.

Сучасний Сонник

Сміття уві сні означає, що ви поки не в змозі контролювати свої справи. Великі купи сміття віщують турботи, пов’язані з громадським життям. Можливі невдачі в справах, принизливі ситуації у відносинах з людьми.

Сонник Хассе

Сміття сниться до пліток і неприємності. Однак якщо побачити його дуже багато, цілу купу, це говорить про те, що можуть втілитися деякі з ваших очікувань. Звозили в якесь місце — отримаєте спадщину.

Сонник Цветкова

Належить займатися якимись великими справами. А прибирати сміття в будинку — означає «вимітати» близьких і рідних людей з життя. Вимітати сміття мітлою або віником — до втрати близької людини.

Ісламський Сонник

Сміття — це благо, догляд тривоги і болю, а також аргумент і доказ. Для багатьох людей сміття не обіцяє нічого хорошого.

Еротичний Сонник

Якщо вам сняться купи сміття, це означає, що ви відчуєте приниження від свого обранця.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: