Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник спізнюватися — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви побачили, що спізнюєтеся, віщує вам втрати через вашу повільності і нерозторопність. Якщо вам присниться, що інша людина спізнився, то в житті вас засмутять втрати, які сталися через недбалість іншої людини. Бачити сон, в якому ви спізнюєтеся на роботу — передвіщає, що наяву отримаєте від кого-то осуд і не знайдете що сказати в своє виправдання.

Запізнитися уві сні на поїзд в самий останній момент — говорить про вашу незібраність і непунктуальність, через що багато планів, спрямовані на удосконалення вашому житті, так і залишаться нереалізованими. Якщо вам з запізненням приносять пошту — наяву вас чекає розчарування у відносинах зі своїм обранцем. Якщо вам з запізненням виплачують гроші або повертають борги — в реальності все станеться прямо протилежним чином.

Сонник Ванги

Як і в житті, запізнення уві сні має негативний зміст. Сон із запізненням означає відштовхування людиною прийдешніх змін, а також нереалізований шанс або пізнє каяття. Це сигнал про те, що необхідно зібратися і вжити заходів щодо вирішення своїх проблем або завдань. Зволікання в реальності призведе до втрати можливостей.

Запізнитися уві сні на весілля — погана прикмета. Ваші плани на майбутнє, мрії, бажання можуть не збутися, бути зруйновані з різних причин. Ви повинні переглянути свої подальші дії і шляхи досягнення своїх цілей. І не забувайте про те, що люди самі творять свою долю.

Сонник Міллера

Запізнення на поїзд уві сні обіцяє дратівливість від необачних вчинків оточуючих. Після такого сну варто не особливо довіряти іншим людям, а покладатися на себе і свої сили. Коль людина часто бачить сон зі своїм запізненням куди-небудь, значить, його обтяжує велика відповідальність в реальному житті. У такому випадку варто відпочити від поточних справ і взяти відпустку. Побачений сон з опоздавшим на побачення залицяльником для дівчини означає необхідність перевірки своїх почуттів до обранця.

Сонник Фрейда

Якщо ви запізнилися на який-небудь вид транспорту або вам сниться, що ви боїтеся спізнитися — вас постійно переслідує страх смерті, можливо раптової. Що б ви не робили, ви не можете позбутися відчуття загрозливої ​​вам небезпеки. Запізнення на видовищні заходи або в гості — каже про жалі за втраченими шансами і можливостями, або символізують ваші побоювання виявитися неспроможним через велику різницю у віці зі своїм сексуальним партнером.

Сонник Лонго

Запізнення на будь-якої транспорт уві сні свідчить про необхідність негайної реалізації давнього плану, так як існує можливість втратити свій шанс. Коль уві сні людина спізнюється в людне місце, його дії повинні привести до позитивного результату. Слід лише дещо змінити черговість справ. Погане знамення віщує сон, коли хто-небудь запізнюється на зустріч з бачить сновидіння: людини чекає втрата і запобігти її не вдасться.

Сонник Нострадамуса

Побачений сон, в якому людина запізнився в якесь місце, свідчить про застереження. Слід більш відповідально ставитися до поточних справ, а не покладатися лише на удачу і везіння. Безпечність і легковажність можуть привести до неприємностей. Нервове напруження, яке може привести до психічного розладу, означає сон, коли людина сильно поспішає, але все одно спізнюється. Побачивши такий сон, варто задуматися про відпочинок.

Сонник Лоффа

Запізнення на літак, потяг, на побачення, ділову зустріч — поширена тема в снах людей, які переживають глибокі психологічні труднощі. Ви відчуваєте, що втрачаєте щось в житті, відчуваєте марність своїх зусиль, можливо, вас роздирають суперечливі бажання. Сни з запізненням — частіше бувають у вкрай втомлених, навіть виснажених людей. Запізнення — бажання більшого часу.

Сонник Хассе

Такий сон означає, що ви самі собі шкодите своєю лінню і нерозторопністю. Якщо ви не дослухається цього попередження, то ризикуєте перетворитися в безвольне істота і своїми руками зруйнувати благополуччя. Запізнювався в вашому сні хтось інший — значить, постраждаєте через непунктуального людини.

Сучасний Сонник

Запізнення на роботу трактується, як суспільне невдоволення, необгрунтовані звинувачення. Зняти їх в реальному житті своїми силам буде проблематично, майже неможливо. Слід знайти однодумця, який прийме Вашу сторону і допоможе в боротьбі проти нерозуміння і наклепу в колективі.

Ісламський Сонник

Сон про запізнення говорить про необхідність терміново переглянути стан своїх справ. Можливо, необхідні невідкладні зміни і зміни в розпорядку Вашого дня. Якщо Ви під час вирішите відкладені проблеми, Ви зможете уникнути неприємностей в професійній сфері.

Езотеричний Сонник

Ви будете учасником якогось солідного заходи, спізнюватися на яке ніяк не можна. У той же час є якісь сили, що ставлять перед собою мету спровокувати вас на запізнення. Сон радить поставити будильник, таймер, а краще — відразу кілька.

Еротичний Сонник

Збиратися на весілля і спізнитися — до занадто довгого роздуму, тривалому вибору своєї другої половини. Це може закінчитися самотністю.

Англійська Сонник

Запізнення — це символ втрачених можливостей. Або ж вам треба буде розв’язати складну проблему особистого характеру.

Сонник Цветкова

Спізнюватися уві сні є поганим знаком і передбачає небезпеку.

Сонник Мандрівника

Спізнюватися — нездужання; перешкоди, перешкоди, неприємності.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: