Сонник священик в чорному, до чого сниться священик в чорному уві сні

До чого сниться священик в чорному? Це нагадування про власні слабості, порочних думках і досконалих поганих вчинках. Однак сонник пропонує ще ряд тлумачень в залежності від деталей того, що трапилося уві сні.

Думка Міллера

Сонник Міллера впевнений: священик уві сні це духовний наставник, який допомагає Душе жити в сновідійном світі, де він оберігає її від зіткнень з потойбічними сутностями і бісами.

Жаль або прорив?

Приснився священик в чорному вбранні? Тлумачення сну найчастіше негативний. Це попередження про можливе нещастя з одним із членів сім’ї.

Іноді поява уві сні батюшки символізує каяття і жаль про скоєне, або грандіозний духовний прорив внаслідок спеціальних практик. В останньому варіанті має місце символічне посвята в якісь містичні знання.

Це ж бачення, на думку сонника, може попереджати про душевний самообманом і передбачати зустріч з людиною, що несе одне лише зло.

Не ризикуйте!

Довелось бачити святого отця під час богослужіння? Сонник радить готуватися до занепокоєнь, печалі і виснажливої, але не небезпечної хвороби.

Наснилося, що невідомий священик в чорному читає молитву? Настав момент покаятися у власних гріхах і повірити в Бога.

Якщо ж уві сні ви абсолютно не розумієте, що говорить священнослужитель, то наяву ризикуєте накоїти поганих справ через незнання або через свою надмірну самовпевненість.

Чекайте!

До чого сниться священик в темній рясі? Здоровому сновидцу його поява обіцяє щастя і благополуччя.

Тому, хто давно хворіє сонник радить приготуватися до погіршення стану. Ну а злочинцям батюшка в рясі уві сні нагадує, що будь-який їхній злочин буде розкрито.

Якщо ж наснилося, що святий отець в рясі поводиться самим недозволеним чином, то проблеми прийдуть звідти, звідки ви їх чекаєте найменше.

Чи не розумієте?

Уві сні трапилося познайомитися з батюшкою і запросити його в будинок? Сонник підозрює, що ви не розумієте знаків, які посилає вам ваша ж інтуїція.

Бачити сновідних вінчання, яке проводить священик у чорному — погано. Це означає, що сімейне життя як мінімум буде наповнена тяготами, як максимум стане сущим покаранням.

Бережіться!

До чого сниться священик в чорному, з яким довелося розмовляти? Сонник гарантує в віддаленому майбутньому славу і почесті.

Якщо уві сні святий отець був сумний і грізний, то це означає, що ваша совість не чиста. Якщо весел і задоволений, то ви все робите правильно.

Бачити священнослужителя, але не говорити з ним — погано. Це знак того, що ваша воля може бути підпорядкована іншій людині або неземного суті.

Викладайте!

До чого сниться, що трапилося сповідатися? Невдовзі ви потрапите в безвихідне становище, допомогти в якому може тільки дуже впливова людина.

Але перш вам доведеться розповісти відверто про всі свої помилки і промахи. Якщо приснилося, що знайомий священик в чорному дає своє благословення, то неодмінно отримаєте небесну підтримку.

Розшифровка інших дій

Для більш точної інтерпретації сонник рекомендує врахувати інші деталі сюжету.

 • Священик у ложа — слабка надія.
 • У церкві — нагадування про гріхи.
 • З хрестом в руках — допоможуть близькі.
 • Бити — неприємна звістка.
 • Познайомитися — приємне дозвілля.
 • Закохатися — обман коханого.
 • Якщо приснилося, що ви самі священик в чорному, то настає щось, що геть-чисто змінить буття.

  Сонник священик в чорному, до чого сниться священик в чорному уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: