Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сивий чоловік, до чого сниться сивий чоловік уві сні

Прийнято вважати, що сивина — це ознака життєвого досвіду, а, отже, і мудрості. Якщо вам наснився сивий чоловік, то, цілком ймовірно, це підказка для вас, що слід бути мудрішими. Однак сонники, тлумачачи, до чого сняться «седовласкі», запевняють, що не слід скидати з рахунків і той факт, що подібні образи можуть обіцяти нездужання і слабкість. Чого чекати конкретно вам, підкажуть деталі, побачені уві сні.

Сонник Міллера

Провівши аналіз сновидінь і тих подій, які за ними слідували, Густав Міллер прийшов до висновку, що сивий чоловік уві сні означає проблеми зі здоров’ям. Іноді, такі сновидіння обіцяють, звичайно, і труднощі в спілкуванні, але найчастіше — це знак поганого самопочуття.

Так, наприклад, якщо вам приснилося, що ви зіткнулися з літнім сивочолим мужичком, то будьте готові, що старі хронічні хвороби дадуть про себе знати. А ось, бачити посивілого приятеля може означати, як проблеми з самопочуттям у цього друга, так і те, що причиною вашого нездужання стане саме він.

Хто став перед вами сивочолий

Ще один важливий момент при роз’ясненні того,, до чого сниться сивий чоловік, має такий факт, як близькість з цією людиною. Порівняйте узагальнені тлумачення сну більшості сонників:

 • Бачити батька зі срібною шевелюрою — до проблем зі здоров’ям;
 • Незнайомого чоловіка — до швидких змін;
 • Колегу — до конфлікту з товаришами по службі;
 • Молодого хлопця — вас не підведе інтуїція.
 • Незнайомець, як символ змін

  Зміни на краще очікують того сновидця, який уві сні зустрів незнайомого сивого чоловіка, пророкує Східний сонник. Якщо уві сні ви бачили, сивоголового вусатого чоловіка з бородою, вкритої сивиною, то це говорить про те, що ви зустрінете мудрого наставника, який змінить вас в кращу сторону.

  Не дуже добре, якщо уві сні сивочолий вусатий бородань сміявся над вами. Це говорить про неприємні наслідки необдуманого вчинку, віщає збірник сновидінь Цвєткова. А ось, що приснився чорнявий чолов’яга, але з бородою прихованою сивиною, позначає нерішучість.

  Рідний дідок, або Побережіть здоров’я і нерви

  До чого сниться родич, який у вас уві сні несподівано посивів, роз’яснює сонник пастора Лоффа: біле волосся на голові людини, який наяву має темну шевелюру — ознака нездужання і фінансової нестійкості сновидіння. А якщо наснилися волосся з сивиною на голові у старого, давно побілілого в реальності, то вас чекає неприємна пригода.

  На думку іншого тлумача — Циганського — посивілі волосся на голові далекого родича — провісник зустрічі з деспотичною особистістю. Сивий чоловік — це померлий батько чи дідусь? Проявіть терпіння в спілкуванні з тим, хто не так досвідчений, як ви, радить тлумач Нострадамуса.

  Срібло на скронях у молодих — знак мудрості

  Ви прийміть дуже мудре рішення, грунтуючись на власне передчуття, пророкує сонник Медеї, якщо уві сні ви бачите сивим не стару людину. Добре, якщо цей сивий чоловік середніх років надавав вам увагу: посміхався, радив, допомагав — це означає, що ви, довіряючи інтуїції, зробите правильний вибір в спірній ситуації.

  До чого сниться «серебрянноволосим» не просто не старий, а досить молодий хлопець, по Весняного сонником. Цей сюжет — символ мудрості не по роках. Хлопчина сказав вам щось? Пригадайте, що саме — це стане керівництвом до дії наяву.

  Сонник сивий чоловік, до чого сниться сивий чоловік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: