Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сивина, до чого сниться сивина уві сні

Сивина уві сні асоціюється з мудрістю, великим життєвим досвідом сплячої людини. Іноді, сонник вказує на несподівані ускладнення, важкі випробування, пройшовши які ви отримаєте цінні уроки і вигоду. Те, до чого сняться сиве волосся, може відображати слабкість і неспокій.

Сонник Міллера: тлумачення

Психолог вважає, що бачити сивину в своє волосся, перш за все, віщує погіршення самопочуття. Наснилося, що шевелюра на голові буквально на очах стає сивий, означає зміни, які зажадають від сновидіння максимум зусиль.

Всі негаразди позаду

Сонник Данила, пояснюючи,, до чого сниться сива голова, пророкує багатство, позбавлення від небезпек. Снотолкователь Мандрівника пропонує дещо інше тлумачення сну, в якому довелося бачити у себе на голові сивину, віщуючи сновидцу достаток і респектабельність.

Наближаються цікава зустріч!

Сивочолим стала інша людина? Сюжет символізує зустріч з мудрим наставником, від якого отримаєте слушну пораду. Дівчині, нічне бачення обіцяє знайомство з респектабельної, забезпеченої персоною, здатною надати матеріальну допомогу сновидицей.

Дотримуйтесь своєї мрії!

Жінці, розчісувати уві сні своє волосся перед дзеркалом і побачити в них сивину, снотолкователь радить попрацювати над реалізацією своїх планів. Інакше в майбутньому, сновидицей випробує гіркий жаль про втрачені можливості і нездійснених мріях.

Зафарбовувати свою сивину чоловікові, означає, що заради досягнення задуманого, сновидцу належить пройти на самопожертву. Панночці, приснився картинка віщає про підвищену увагу начальства до її персони.

Проявіть обережність!

Сучасний універсальний сонник попереджає про ризик мати справу з деспотом, тлумачачи,, до чого сниться сивочолий чоловік. Жінці, якій приснилася сивина в іншої людини, слід відмовитися від дорогої покупки, оскільки вона виявиться зовсім непотрібною.

Сучасний суміщений сонник віщує отримання неприємної вести, здатної надовго зіпсувати настрій сновідящій, трактуючи,, до чого сниться бачити сивіючу шевелюру в дзеркалі. Побачити сивину у дочки уві сні, говорить про те, що звістка стосуватиметься безпосередньо персонажа.

Що ви приховуєте?

У молодої леді, якій уві сні довелося зафарбовувати у себе сивину на волоссі, є таємниці, невідомі другій половинці — упевнений доктор Фрейд. Якщо уві сні, вас хтось застав за цією процедурою, сонник не виключає, що секрет стане відомий цього персонажа.

Подбайте про здоров’я

Наснилося, що сивіє на очах. Значить, в реальності, ви занадто турбуєтеся і турбуєтеся через дрібниці, тим самим підриваючи власне здоров’я. Побачити себе з сріблястими локонами — до сумному події в сім’ї або печаль у близьких родичів.

Настають зміни

Езотеричний сонник пророкує життєві зміни, пояснюючи,, до чого сниться бачити себе посивілим. Якщо уві сні, в локони подруги прокралася сивина, значить, якісь зміни торкнуться життя приятельки.

Наснилося сивина на скронях у хлопця, пророкує сплячому зміни в особистому житті і діловій сфері. Можливо, сновідящій «дозрів» для створення власного бізнесу.

Важливі подробиці

Сонник від А до Я пояснює сновидіння станом і видом посивілою шевелюри:

 • Слабкі і ламкі — говорять про проблеми зі здоров’ям;
 • Довгі пасма з сивиною — вказують на страх зробити помилку в роботі;
 • Густі пасма уві сні — пророкують успішну реалізацію планів, отримання прибутку;
 • Повністю сріблясті локони — віщають про повагу та пошану оточуючих.
 • Сонник сивина, до чого сниться сивина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: