Сонник сиве волосся до чого сняться сиве волосся уві сні

Сон, в якому вам довелося бачити сиве волосся, віщує несподівані ускладнення і непрості випробування, з яких ви не тільки вийдете переможцем, але також зможете отримати цінні уроки і певну вигоду. В наші дні сон про побілілих волоссі чи не здається нічним кошмаром, як в старі добрі часи, так як поміняти їх колір на будь-який бажаний сьогодні досить просто. Саме з цієї причини сучасники тлумачать подібний сон з поправкою на досягнення індустрії краси.

Сонник пропонує таке тлумачення сну: сиве волосся на власній голові символізують достаток і респектабельність. Правда, сонник від А до Я тлумачить дещо інакше,, до чого сниться сивина, віщуючи вам дорогу і непотрібну покупку. Сон, в якому ви побачили знайомого посивілим, говорить про раптові зміни в його житті. Необов’язково зовнішніх, можливо, людина просто подорослішав або переглянув свої колишні погляди.

Сон, в якому ви бачите сиве волосся у чоловіка, віщує кар’єрний ріст або висновок вдалої оборудки. Правда, це все дістанеться не вам, а тому, кого ви побачили сивим. Сонник також вважає, що сивий чоловік є передвісником ситуації, в ви отримаєте цінну пораду. Цей сон має і темну сторону: ви ризикуєте мати справу з деспотом.

До чого ще сняться сиве волосся

Сонник пояснює,, до чого сниться розчісувати довге сиве волосся, в такий спосіб: цей сон відображає жалю про нездійснених мріях і втрачені можливості. Примітно, що подібний сон часто сниться аж ніяк не літнім, а ледь переступили двадцятирічний рубіж, проте, вже встигли скучити за безтурботним тінейджерських років. Згідно з іншими тлумаченнями, сон обіцяє багатство.

Слід брати до уваги область, в якій розташована сивина, сиве волосся можуть торкнутися не тільки волосяного покриву. До чого сниться сива борода або сиві брови? Всупереч розхожій приказці, сонник говорить, що сон, в якому сивина в бороду, обіцяє, що ваші досягнення нарешті гідно оцінять, вас чекають визнання і пошану. А ось побілілі брови принесуть тільки тривоги і зайвий клопіт.

Сонник Міллера сиве волосся уві сні розглядає дуже багатогранно. Сон, в якому сивина тільки починає проступати в вигляді окремих пасом, означає, що незабаром ви опинитеся перед непростим вибором, прийняти рішення буде нелегко. Споглядання сивочолих віщує небажані зміни. Поєднання сивого волосся і юного особи закликає до обачності, щоб не накликати на себе негаразди.

До чого сниться сиві коріння волосся і темні кінці? Сон, який поєднав світле з темним, символізує вашу нерішучість і стан замішання. Жінці сонник може запропонувати і трохи інше трактування, згідно з якою вона просто-напросто стежить, чи не час зафарбовувати сивину.

Сонник сиве волосся до чого сняться сиве волосся уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: