Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

До чого сниться власне весілля, до чого сниться своє весілля?

Весілля відіграє важливу роль у житті кожної людини. Дана подія, завжди викликає безліч емоцій, хвилювань та має особливе значення. Певні почуття у нас викликає також сон, що пов’язаний із цим днем. Отже, до чого сниться власне весілля?

Якщо вам сниться власне весілля, не поспішайте радіти. Тлумачення цього сну далеко не завжди буває позитивним. Більш детальну інформацію до чого воно сниться, дасть сонник.

Короткий зміст:

До чого сниться власне весілля?

Хороші значення

Якщо на своєму весіллі вам довелося плакати, то в реальному житті з’явиться привід для веселощів. Але тут варто пригадати, як саме вам довелося плакати. Наснилася всього пара сльозинок? Отримаєте приємну звістку. Ридали? До позитивних пристрастей та емоцій.

Якщо уві сні ви добре бачили власну фату, то в реальності ви зустрінете того, хто переверне ваше життя. Добре бачити і обручки уві сні, вони символізують захист і благополуччя.

Ви запізнювалися на розпис чи у церкву? Це символ перешкод, адже запізнюватися — означає упускати можливість влаштувати долю. Негайно подивіться уважніше на події у своєму житті, на людей, які вас оточують. Саме зараз у вас є грандіозна можливість змінити життя на краще, але ви її не використовуєте, тому що не бачите або не бажаєте вірити у свої сили. Дійте!

Що означає сон, в якому наснилося власне весілля з власним чоловіком? Це гарантує вам палку любов, радість і свято. Якщо ж ви одружилися не з чоловіком, а з чужинцем, то негайно починайте приділяти більше уваги чоловікові і родині, адже такий сон попереджає заміжню жінку про можливу зраду, причому, зраду не тільки з боку чоловіка, а і з вашого теж.

Якщо сниться весілля, яке не відбулося через те, що ви з нареченим разом утекли – це хороший знак. У реальному житті поряд із вами знаходиться людина, яка кохає вас. Якщо ж ви незаміжня і у вас немає кандидата на цю роль, він невдовзі з’явиться.

Погані значення

До чого сниться власне весілля незаміжній дівчині? Якщо ви насправді плануєте весілля найближчим часом, то цей сон може бути просто відображенням ваших переживань. Але є і інше пояснення, яке залежить від деталей. Віщій сон – це коли весілля відбулося, але уві сні не було схвалене батьками. Якщо уві сні було саме так, то і у шлюбі вас чекають проблемні відносини з батьками (власними чи нареченого). Але найгірше – це бачити гостей сумними або у траурному одязі. Це передвіщає невдалий шлюб. Якщо ж усе пройшло добре, то це просто хороший знак.

До чого сниться власне весілля чоловікові? Якщо ви холостяк, то це до ділового контракту. Якщо ж ви одружений і вам наснилося весілля з власною дружиною, то це до погіршення здоров’я. Придивіться до себе і будьте уважним, адже сон – це попередження, а не констатація факту.

До чого сниться своє весілля з колишнім партнером? Це попереджає про майбутні сімейні сварки та негаразди, а своє весілля з знайомою людиною (другом, колегою) – до вашого визнання оточуючими.

Що означає коли сниться власне весілля, але ви його перериваєте? Тобто, весілля не відбулося. Це знак того, що вам загрожує хвороба, але ви можете її уникнути, якщо негайно візьметесь за своє здоров’я. Якщо весілля не відбулося через те, що наречений не прийшов чи пішов, то в реальності ваші відносини далекі від ідеалу і вас чекає довгий путь до взаєморозуміння. Це не поганий знак, а знак того, що вас чекають випробування, якщо ви таки вийдете заміж за цю людину. У вашому серці і так є підозри, ви не впевнені, чи це та людина? То розривайте стосунки, адже ви розчаруєтеся згодом у своєму виборі.

Що означає коли сниться власне весілля по днях тижня?

Лідія

Мені наснилося власне весілля, хоча я незаміжня дівчина і навіть не мала хлопця. Добре помню, що це була ніч з четверга на п’ятницю. Наступного тижня я познайомилась із гарним хлопцем, який мені одразу сподобався і я йому теж подобаюсь. Зараз ми разом, вже більше місяця, про весілля, зрозуміло, розмови не має, але нам добре і не виключено, що саме він стане моїм чоловіком, адже нам обом більше 20-ти років і ми вже розуміємо, що хочемо від життя та від свого партнера.

Валентина

Бачила сон, у якому я виходила заміж за свого чоловіка. Тільки це було взагалі не там, де проходило в реальності. І люди були незнайомі, але всі радісні, вітали нас. Дуже добре запам’ятала, що уві сні я молода і плачу від щастя. Згідно сонника, це обіцяло щось приємне, так і сталося. Чоловік відкрив свій бізнес закордоном і наш сукупний дохід значно збільшився, він навіть став говорити, щоб я готувалася ставати домогосподаркою. І зблизилися ми один до одного сильніше, наче хтось відмотав назад десять років.

Марта

Уві сні мій наречений залишив мене у церкві та пішов. Я прокинулась, плакала, адже люблю його. У нас насправді мало бути весілля, дату вже вибрали, але ще нікого не запросили. Я стала думати, аналізувати, придивлятися і зрозуміла, що мій наречений мене не цінує,
для нього важливіші його друзі, гулянки, пиво та футбол. Кілька раз спробувала завести розмову на цю тему, але все закінчувалося скандалом, він говорив, що в мене ПМС і ображав. Після цього уходив до друзів і міг не з’являтись по кілька днів. Я зрозуміла, що він мені не підходить, адже жити з такою людиною я не хочу. Розірвала стосунки. І, що ви думаєте? Він уже за тиждень жив з іншою! Дуже рада, що мені наснився цей сон, що я прочитала пояснення і все зрозуміла.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: