Сонник своя смерть, до чого сниться своя смерть уві сні

Якщо вам приснилося, що ви померли — не поспішайте засмучуватися. Замість цього поцікавтеся,, до чого сниться подібний жах. За версією більшості популярних сонників, своя смерть, побачена уві сні — це ознака того, що жити ви будете і довго, і щасливо. Звичайно, багато нюансів тлумачення залежать від подробиць сну. Тому, чим краще ви пам’ятаєте свій сон, тим якісніше буде трактування.

Коротко про головне

Наснилося, що ви мертві, і від жаху ви забули деталі своєї кончини? Все, що вдається пригадати — це всього лише один конкретний епізод? Не турбуйтеся! Будь сонник може коротко викласти суть того, що вам приготувала доля.

 • Померти уві сні — до щасливого життя.
 • Бачити свою смерть в майбутньому — до довгого життєвого шляху.
 • Загинути за іншу людину — до переоцінки і розстановці пріоритетів.
 • Пережити клінічну смерть — до змін.
 • З’ясувати дати своєї смерті — намагайтеся уникати небезпеки в цей день.
 • Готуватися до скону — до розчарування і смутку.
 • Сонник Міллера

  Будучи одним з найбільш точних тлумачів нічних мрій, сонник Міллера дає наступне трактування сновидінь, в яких людина бачить свою смерть: уважно придивіться до тих, хто поруч. Смерть — це символ переродження, а наснитися смерть — це перехід на новий рівень у відносинах з кимось із близьких людей.

  Причина загибелі, як символ мінливого щастя

  Якщо раптом сниться власна смерть в авіакатастрофі, то будьте готові до змін, яких ви так жадали. Згоріти у вогні — до спалахів агресії, що виходить від вас, пророкує Східний сонник.

  Уві сні побачили власну загибель в автомобільній аварії? Тлумачення сну вас порадує: ви досягнете запланованих завдань без особливих зусиль. А ось якщо наснилося, що ви загинули в залізничній аварії і бачите мертве тіло, причому, власне, то приготуйтеся до різкого спаду енергії і оптимізму.

  Померти «заочно» — до важливих новин

  Якщо трапилося так, що ви почули звістку про свою смерть — то наяву отримаєте якусь звістку. Звістка отримали від приятеля — чекайте добрих звісток, а ось почути подібне звістка від незнайомця — до поганих новин.

  Сниться, що хтось дізнався, що ви — небіжчик, і розповів про це всім? Це означає, що один допоможе вам хорошими рекомендаціями. Дізнатися, що ворог розпускає чутки про те, що вас немає в живих — поганий знак, який означає плітки, засмучує Жіночий сонник.

  Небуття і воскресіння, або Відродження надії

  Тим, кому довелося уві сні пережити свою смерть і воскресіння, можна позаздрити, так як обіцяє подібне сновидіння, згідно сонником міс Хассе, відновлення якихось важливих відносин. В цілому, загибель і наступне відродження — це завжди хороший символ, що позначає «безсмертя» чогось цінного: відносин, достатку, успіху.

  Сниться, що передчуття не підвели очікування, і ви повстали з мертвих, незважаючи на зловісне пророкування повного знищення і плоті, і душі? Це сон-попередження. Подбайте про те, щоб ніхто сторонній не мав доступу до ваших таємниць і секретів. А якщо ви не послухалися передчуттів і виправдали очікування ворога, який сподівався, що ви не зумієте відродитися — ви ризикуєте потрапити в безглузду ситуацію.

  Сонник своя смерть, до чого сниться своя смерть уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: