Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свята вода, до чого сниться свята вода уві сні

У реальному житті свята вода має неймовірну божественною силою: лікує від захворювань, очищає душу, знімає пристріт. Але, до чого сниться вона? Сонники, в основному, обіцяють добро і щастя. Важливий точний сюжет, побачений у сні. Тільки воскресивши в свідомості всі деталі сновидіння можна сподіватися на максимально точне трактування.

Пити святу воду

Пити уві сні святу воду — до міцного здоров’я і безмежної удачі у всьому. Сонник Мандрівника обіцяє успіх абсолютно в будь-якому починанні, гарне самопочуття і приємну легкість на душі.

Якщо сновидец страждає від якого-небудь захворювання і йому сниться, що він у церкви п’є святу воду, то зцілення настане в найкоротші терміни. Якщо сниться подібне, то виліковний недуга повністю пройде, а важка хвороба на час відступить і дозволить знову відчути себе повним сил і здоров’я.

Сонник Міллера впевнений, що вживання в нічних мареннях святої води — знак, що ви будете почувати себе неймовірно умиротвореним, щасливим, спокійним. Переживання, суєта, занепокоєння на якийсь період покинуть душу, і вдасться саме в цей момент зрозуміти свої справжні потреби, бажання.

Бризкати святою водою

Вмиватися уві сні каламутній рідиною, значить, в реальності опинитися в оточенні лицемірних і брехливих особистостей. Ніхто з них не поводиться досить щиро по відношенню до вас. Сучасний сонник передрікає виникнення через цих громадян маси проблем і життєвих труднощів.

Уві сні бризкати в обличчя близькому і при цьому дорогому серцю людині святою водою, значить бажати йому лише щастя, добра. Бризкати уві сні цієї цілющої рідиною на свого недруга — до чесної боротьби з ним. Незважаючи на не надто порядні вчинки ворога ви не перейдете межу і не станете виявляти в собі відповідну підлість. Сонник Міллера рекомендує бути обережніше і не відкривати справжніх помислів.

Вмиватися в купелі

Якщо сниться, що перебуваєте в церкви і проходите обряд хрещення, то сміливо наяву беріться за ту справу, яку вже довгий строк не могли почати через страхи, сумнівів. Сонник Міллера впевнено повідомляє про те, що вийде реалізувати задумані плани, навіть найсміливіші і нереальні.

Наснилося, що опускали голову в купіль, наповнену чистою і кристально прозорою святою водою? Життя буде легким і приємним. Доля подарує масу приємних подарунків і практично всі мрії втіляться в реальність. Якщо уві сні рідина була каламутною, то чекають нелегкі місяці. Наснитися таке може до прийдешньої боротьбі за життя, за власне щастя, за любов.

Наснилося, що обмивання робив хтось із знайомих, з родичів? Його справи налагодяться, і події стануть складатися неймовірно вдало. Якщо приснилося, що обмивання робив поп, вийде випробувати справжнє щастя.

Сонник свята вода, до чого сниться свята вода уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: