Сонник святий, до чого сниться святий уві сні

Святий образ з’являється уві сні як доброго вісника або «поліції моралі». Сонник, тлумачачи, до чого сняться священні предмети, обіцяє велику радість і приємні сюрпризи сплячої персони.

Як тлумачить побачене Міллер?

За версією психолога, який наснився святий лик ототожнюється з осяянням, геніальною ідеєю, благою справою, що принесе задоволення. Бачити уві сні священний джерело, означає забезпечену і спокійне життя. Купатися в такому джерелі, сповіщає здоров’я і довголіття.

Відверніться від минулого!

Сучасний суміщений сонник, тлумачачи,, до чого сниться занурюватися в святе джерело, зіставляє побачене з можливістю звільниться від минулого. Жінці приснилося бачення нагадує про необхідність налагодити нинішні відносини з коханим.

Медея стверджує: позиція сплячої красуні заснована на минулому, часто невдалий, досвід в любові, який прямим чином впливає на нинішні взаємини.

Вас чекає «перезавантаження»!

Деніз Лінн пояснює,, до чого сниться омивати своє тіло в святій воді, позбавленням від комплексів, докорів сумління і невпевненості в собі. Сновидіння, в якому вас відвідав блаженний старець, згідно сонником, зіставляється зі змінами, які відбудуться не тільки в житті, але і душі.

Подробиці: хто з’явився?

Тлумачення сну про святих ликах, на думку снотолкователей, залежить від приснився божественних персонажів. Так, бачити святий образ або ікону:

 • Серафима Саровського — віщає про необхідність прийняти рішення самостійно;
 • Пресвятої Богородиці — закликає до терпіння, вмінню приймати і прощати;
 • Спиридона Триміфунтського — до вирішення тягнеться квартирного питання;
 • Миколи Чудотворця — уникнете серйозних грошових втрат;
 • Матрони Московської — обіцяє тиху сімейну радість і гармонію у відносинах між партнерами;
 • Петра Апостола — символізує духовне одкровення, набуття наставника;
 • Георгія Побідоносця — говорить про захист вищих сил від негараздів і напастей;
 • Пантелеймона — до позбавлення від хвороб і різних недуг.
 • Налагодьте справи в Амурі!

  Приснився лик блаженної Матрони сповіщає про сприяння вищих сил в любовних справах. Молодий панночці, якій уві сні довелося молитися на ікону Матронушки, наяву доведеться зустрітися зі своїм коханим.

  Заміжнім жінкам приснився образок блаженної Матрони, сповіщає про сімейної ідилії, гармонійних відносинах з чоловіком. Чоловікові, якому довелося молитися уві сні на мощах Матронушки, сповіщає сонником віру в свої сили і легке подолання труднощів у діловій сфері.

  Цілувати ікону Божої матері, обіцяє сонником для всієї семьіпоявленіе спадкоємця. Вона з’явилася у плоті — буде велика радість в будинку.

  Вам сприяють небеса!

  Набуття сенсу життя обіцяє універсальний сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться роздавати просфоркі або освячений хліб бідним. Бачити себе в образі святого отця уві сні, означає: настав час благими вчинками показувати приклад оточуючим. Іноді такий сюжет сповіщає про прозріння і умиротворення.

  Прикладатися до святих мощей уві сні — до наглої допомоги, яка прийде з невідомої сторони. Нічне бачення, в якому з’явився дух святий, означає заступництво сильного і добру людину.

  Будьте обережні!

  Сонник від А до Я застерігає про нещирість близьких людей, трактуючи,, до чого сниться святий отець. Людям, яким довелося бачити уві сні святого духа в будинку, наяву слід відвідати священика, сповідатися в своїх гріхах. У деяких випадках такий сюжет говорить про наявність недоброзичливців.

  Прислухайтеся до інших!

  Йти за святою людиною кудись, згідно сонником Езопа, говорить про необхідність прислухатися до порад і досвіду оточуючих. Бути церковним служителем в сновидінні, сповіщає участь у важливих справах.

  Якщо довелося побачити, як божий чоловік благословив вас уві сні, значить, на думку Сучасного суміщеного сонника, удача буде сприяти вам у всьому. Єврейський снотолкователь пов’язує подібну картинку з діловою радою від мудрої людини.

  Сонник святий, до чого сниться святий уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: