Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник святий, до чого сниться святий уві сні

Святий образ з’являється уві сні як доброго вісника або «поліції моралі». Сонник, тлумачачи, до чого сняться священні предмети, обіцяє велику радість і приємні сюрпризи сплячої персони.

Як тлумачить побачене Міллер?

За версією психолога, який наснився святий лик ототожнюється з осяянням, геніальною ідеєю, благою справою, що принесе задоволення. Бачити уві сні священний джерело, означає забезпечену і спокійне життя. Купатися в такому джерелі, сповіщає здоров’я і довголіття.

Відверніться від минулого!

Сучасний суміщений сонник, тлумачачи,, до чого сниться занурюватися в святе джерело, зіставляє побачене з можливістю звільниться від минулого. Жінці приснилося бачення нагадує про необхідність налагодити нинішні відносини з коханим.

Медея стверджує: позиція сплячої красуні заснована на минулому, часто невдалий, досвід в любові, який прямим чином впливає на нинішні взаємини.

Вас чекає «перезавантаження»!

Деніз Лінн пояснює,, до чого сниться омивати своє тіло в святій воді, позбавленням від комплексів, докорів сумління і невпевненості в собі. Сновидіння, в якому вас відвідав блаженний старець, згідно сонником, зіставляється зі змінами, які відбудуться не тільки в житті, але і душі.

Подробиці: хто з’явився?

Тлумачення сну про святих ликах, на думку снотолкователей, залежить від приснився божественних персонажів. Так, бачити святий образ або ікону:

 • Серафима Саровського — віщає про необхідність прийняти рішення самостійно;
 • Пресвятої Богородиці — закликає до терпіння, вмінню приймати і прощати;
 • Спиридона Триміфунтського — до вирішення тягнеться квартирного питання;
 • Миколи Чудотворця — уникнете серйозних грошових втрат;
 • Матрони Московської — обіцяє тиху сімейну радість і гармонію у відносинах між партнерами;
 • Петра Апостола — символізує духовне одкровення, набуття наставника;
 • Георгія Побідоносця — говорить про захист вищих сил від негараздів і напастей;
 • Пантелеймона — до позбавлення від хвороб і різних недуг.
 • Налагодьте справи в Амурі!

  Приснився лик блаженної Матрони сповіщає про сприяння вищих сил в любовних справах. Молодий панночці, якій уві сні довелося молитися на ікону Матронушки, наяву доведеться зустрітися зі своїм коханим.

  Заміжнім жінкам приснився образок блаженної Матрони, сповіщає про сімейної ідилії, гармонійних відносинах з чоловіком. Чоловікові, якому довелося молитися уві сні на мощах Матронушки, сповіщає сонником віру в свої сили і легке подолання труднощів у діловій сфері.

  Цілувати ікону Божої матері, обіцяє сонником для всієї семьіпоявленіе спадкоємця. Вона з’явилася у плоті — буде велика радість в будинку.

  Вам сприяють небеса!

  Набуття сенсу життя обіцяє універсальний сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться роздавати просфоркі або освячений хліб бідним. Бачити себе в образі святого отця уві сні, означає: настав час благими вчинками показувати приклад оточуючим. Іноді такий сюжет сповіщає про прозріння і умиротворення.

  Прикладатися до святих мощей уві сні — до наглої допомоги, яка прийде з невідомої сторони. Нічне бачення, в якому з’явився дух святий, означає заступництво сильного і добру людину.

  Будьте обережні!

  Сонник від А до Я застерігає про нещирість близьких людей, трактуючи,, до чого сниться святий отець. Людям, яким довелося бачити уві сні святого духа в будинку, наяву слід відвідати священика, сповідатися в своїх гріхах. У деяких випадках такий сюжет говорить про наявність недоброзичливців.

  Прислухайтеся до інших!

  Йти за святою людиною кудись, згідно сонником Езопа, говорить про необхідність прислухатися до порад і досвіду оточуючих. Бути церковним служителем в сновидінні, сповіщає участь у важливих справах.

  Якщо довелося побачити, як божий чоловік благословив вас уві сні, значить, на думку Сучасного суміщеного сонника, удача буде сприяти вам у всьому. Єврейський снотолкователь пов’язує подібну картинку з діловою радою від мудрої людини.

  Сонник святий, до чого сниться святий уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: