Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свіжий хліб, до чого сниться свіжий хліб уві сні

Свіжий хліб уві сні — символ достатку, ситості, пошани, поваги з боку родичів, колег, начальства. Крім позитивної трактування, сновидіння іноді означає сум, тривогу, стан депресії. Особливо, якщо наснилося, що довелося купувати свіжоспечений білий батон, коровай, або бачити його у себе в руках. Сучасні сонники дають докладні пояснення,, до чого сниться жінці або чоловікові багато різноманітної випічки.

Двоякі трактування сонника Міллера

Психологи закликають розглядати свіжий хліб, як провісник ситого, безтурботного життя. Хоча, є його уві сні не завжди добре — сновидіння можуть переслідувати незначні захворювання органів травлення, мігрень. Тому сонник знаменитого американського тлумача дає наступні розшифровки, до чого сняться булки, короваї, калачі:

 • Свіжоспечені — до вигідних угод;
 • Гарячі — до змін, подорожей;
 • Черстві — до пліток, обмовам;
 • Білі та здобні — до швидкого прибутку.
 • Готуйтеся до бажаного шлюбу

  Найцікавіше сонники розповідають,, до чого сниться жінці свіжий хліб. Купувати уві сні хлібобулочні вироби, є, піч самої, або просто бачити на столі — до вдалого довгоочікуваного заміжжя. Сновидіння означає, що настав найкращий час для планування майбутньої сім’ї.

  Їсти випічку, пропонувати короваї оточуючим — до появи нових шанувальників, ніжних почуттів. Ще краще, якщо наснилося що і вас пригощали у відповідь. Добре пропечена булка говорить про гармонію, повній довірі в стосунках з коханими.

  Великі справи чекають вас

  Купити багато свіжого хліба уві сні — відмінний знак. Сновидіння очікує купа цікавих і прибуткових справ. Успіх супроводжуватиме, якщо наснилося, що довелося його різати шматочками і роздавати. Сонники обіцяють вигідні угоди всім, кому дістався величезний шматок горячегопірога або білої булки.

  Тлумачення сну не зводиться тільки до успіхів на роботі. Достаток у домі, приємні клопоти з організації урочистих подій, переїзди, подорожі з друзями, близькими — саме те,, до чого сниться купувати, є, пригощати оточуючих хлібної продукцією.

  Не втрачайте пильності

  Бачити уві сні зіпсований хлібобулочний продукт, їсти самому, пригощати оточуючих — до захворювань травної системи, отруєнь. Крім того, неприємності зі здоров’ям можуть виникнути і у близьких людей. Найближчим часом стежте за харчуванням, більше проводите часу в парку, на лоні природи.

  Сонники стверджують, що інтерес протилежної статі до вас зникне, якщо наснилося, що свіжий хліб швидко зачерствів, втратив приємний смак, запах. Можливо, доведеться пережити сварку, пройти процедуру розлучення, поділу майна, заплутатися в своїх романах і почуттях.

  Сонник свіжий хліб, до чого сниться свіжий хліб уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: