Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свекруха, до чого сниться свекруха уві сні

Такий вже наш менталітет, що практично кожна згадка матері чоловіка з вуст невістки несе в собі негативний характер. Але по суті, свекруха може стати для дружини свого улюбленого сина і подругою, і захисницею. А, до чого сниться ця неоднозначна особистість? Тлумачення різних сонників розходяться в залежності від поєднання подій і дій уві сні.

Дуже важливо згадати всі деталі сновидіння, аж до того, у що була одягнена мати чоловіка, які слова вона говорила, що вона робила. Окремо слід виділити те,, до чого сниться смерть свекрухи — передбачення сонника з цього приводу досить багатогранні.

Свекруха уві сні — тлумачення сонників

Для тих, хто народився в літню пору, побачити уві сні свекруха — поганий знак. Всі заходи, які ви приймете для забезпечення свого захисту від різного роду обставин, виявляться не такими надійними, як здавалося раніше. Щоб пом’якшити прийдешній хід подій, необхідно заручитися підтримкою людини, якій ви беззаперечно довіряєте.

Якщо жінці, яка народилася в осінні місяці наснилися свекор і свекруха, то в реальності вона буде незаслужено скривджена. Причому, цілком ймовірно, що джерелом голослівних звинувачень стануть батьки чоловіка, і тут вже все залежить від їх впливу на свого синочка.

Щойно розлучена дівчина, якій довелося бачити уві сні колишню свекруху, може не сумніватися, що її колишній коханий шалено сумує за нею, і чекає довгоочікуваної зустрічі. Якщо почуття до нього ще залишилися, то подумайте про те, щоб почати все спочатку, можливо характер чоловіка змінився на краще.

До чого сниться майбутня свекруха? Для дівчат, у яких з самого початку не склалися стосунки з «другою мамою», сонник віщує напружені відносини з нею і в подальшому. Але якщо вона відноситься до вас прихильно, то і з плином часу це не зміниться.

Яка чекає на появу малюка невістці, не варто хвилюватися про те,, до чого сниться вагітна свекруха. Її переживання щодо народження майбутнього онука настільки сильні, що в реальності вона сама відчуває себе вагітною.

Сонник інтерпретує з позиції інверсії сновидінь, якщо свекруха плаче уві сні. Це означає, що в реальності ви відчуєте моменти радості і щастя. Навпаки, заливисто сміється уві сні свекровушка віщує тугу і печаль.

До чого сниться будинок свекрухи? Сонник трактує цю картинку як щільне входження сновідіци в життя своєї новоявленої родички. Ви повільно, але вірно завойовує її неприступне серце, і взаємини починають налагоджуватися.

Сварка зі свекрухою уві сні — поганий символ сонника. Цей сюжет віщує, що ви зіткнетеся з хвилею нерозуміння оточуючих вас людей. Це надовго виб’є вас із колії, стан психіки може сильно похитнутися.

Якщо уві сні свекруха миє підлогу, а ви за цим спокійно спостерігаєте, не маючи наміру будь-яким чином їй допомагати, то наяву вона візьме більшу частину турбот про облаштування сімейного життя на себе, буде вашим ангелом-хранителем і оберегом.

Негативні сновидіння за участю матері чоловіка

Сновидіння, в яких ви бачите мати свого чоловіка померлої, зазвичай вважаються негативними ознаками. Але сонник дає і кілька хороших інтерпретацій того,, до чого сниться покійник свекруха.

Дівчина, у які ніяк не налагоджуються стосунки з батьками чоловіка, може не сумніватися в тому,, до чого сниться мертва свекруха. Наяву ви звинувачуєте в напружених ситуаціях всіх, крім себе, а часом досить визнати себе винною, і все відразу піде на лад.

За іншою трактуванні, якщо невістці приснилося що свекруха померла, то вона зіткнеться з практично не розв’язуються проблемами, які відбудуться виключно через неуважність і необдуманих вчинків сновідіци.

Якщо наснилася померла свекруха живий, то напружена ситуація в родині хвилює її навіть на небесах. Сонник радить прислухатися до того, що вона сказала вам уві сні, можливо, в її словах міститься слушну пораду, який допоможе налагодити взаємини з другою половинкою.

До чого сниться померла свекруха, якщо в сімейному житті все відносно нормально? Сонник трактує таку картинку уві сні, як пророцтво про серйозні зміни у вже сформованому життєвому укладі, і швидше за все, вони будуть не в кращу сторону.

З іншого боку, якщо приснилася покійна свекруха, то вам слід переглянути головні орієнтири в житті. Часто вона попереджає про те, що ви йдете по невірної дорозі до заданої мети, і не досягнете бажаного, що не прислухавшись до її порад.

З точки зору психоаналітичного сонника, бити свекруха уві сні — уособлення негативних емоцій сновідіци по відношенню до цієї жінки. Ви збираєте в собі злість і гнів, доводячи психіку до виснаження.

Лаятися уві сні зі свекрухою — також може бути асоціацією з недавньої сварки, але якщо подивитися на інтерпретацію сонника під іншим кутом, то в найближчому майбутньому вас чекають конфлікти з колегами по роботі, викликані розбіжностями в думках.

Сонник свекруха, до чого сниться свекруха уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: