Сонник свердлити зуби, до чого сниться свердлити зуби уві сні

До чого сниться свердлити зуби? Сонник трактує цей сюжет як передвістя змін, появи людини, здатного допомогти при виниклих складнощі, швидкий переїзд або поповнення сімейства. Але іноді побачене уві сні обіцяє занепокоєння про близьких або погіршення самопочуття.

Марні хвилювання, підтримка одного

Приснилося бачення обіцяє: недруги, злостивці незабаром стануть шукати шляхи для примирення зі сновидцем. Це хороший привід забути ворожнечу, не слід ним нехтувати.

Бачити, як дантист вам свердлить зуби бормашиною, означає: занепокоєння, хвилювання, які ви наяву переживаєте, марні, їх причина не варто уваги.

До чого сниться успішно лікувати їх? Сонник підказує: у вас є друг, який завжди готовий допомогти, коли б ви не звернулися.

Будете турбуватися за рідних, дізнаєтеся чужу таємницю

Довелось свердлити зуби в кабінеті дантиста? Будете переживати за рідних або близьких друзів, у яких з’являться неприємності.

Бачити такий сюжет уві сні віщує: сплячий мимоволі дізнається чиюсь таємницю. Треба постаратися зберегти її, щоб уникнути погіршення відносин.

Деталі сновидіння

Тлумачення сну враховує його подробиці:

 • Було боляче — тимчасове погіршення самопочуття;
 • Нічого не боліло — марні страхи;
 • Спльовували кров — важливе офіційне або юридична справа вимагає письмового рішення;
 • Відчувався дискомфорт — проблему краще вирішити швидше.
 • Допомога в складній ситуації, переїзд, зміни

  Приснилося бачення про свердлінні бормашиною обіцяє, за сонником: в житті сплячого з’явиться людина, яка надасть підтримку при ускладненнях, допоможе їх подолати. Не варто відмовлятися від допомоги, навіть якщо її пропонує незнайомець, оскільки одному впоратися зі складнощами не вдасться.

  До чого сниться свердлити зуби, які були здорові? Незабаром змініть місце проживання, можливий навіть переїзд в інше місто. Зараз для цього сприятливий час.

  Сімейним людям подібний сюжет уві сні віщує поповнення в родині.

  Сновидіння про лікування зубів уособлює, згідно сонником, готовність людини прийняти майбутні зміни і навіть рішучість швидше їх провести.

  Жінка народить здорову дитину

  Якщо вагітної наснилося лікувати і пломбувати їх — вона народить здорову дитину, який згодом виросте хорошим, успішною людиною.

  Після свердління їй уві сні поставили пломбу? Жінці чекають легкі пологи. Вона і малюк будуть здорові.

  Лікування у дантиста є передвістям: скоро позбудетеся від проблем, труднощів, вже давно турбували вас.

  Сонник Міллера: одужання

  До чого сниться свердлити зуби, ставити пломби у стоматолога? Наяву почнеться одужання після тривалої хвороби.

  Справи налагодяться, повернете втрачене

  Наснилося, як в кабінеті стоматолога лікували і пломбувати зуби? Справи на роботі незабаром налагодяться, непорозуміння проясняться.

  Бачили, як опинилися на прийомі у стоматолога уві сні і вилікували їх? Це означає: зможете знайти вихід зі складної ситуації.

  Довелось свердлити зуби у лікаря і пломбувати їх? Сонник обіцяє: до сплячого повернеться те, що він недавно втратив.

  Також сновидіння вказує: ви на правильному шляху до наміченої бажаної мети. Має бути дуже багато роботи, але вона принесе хороші результати.

  Сонник свердлити зуби, до чого сниться свердлити зуби уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: