Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свекор, до чого сниться свекор уві сні

Якщо уві сні ви побачили чоловіка своєї свекрухи, знайте, вас чекає радісна примирення з тими, з ким ви конфліктували довгий час. Таке значення дане сновидіння має в більшості відомих сонників. Але є не менше популярні тлумачі, що трактують цю нічну мрію абсолютно інакше. Можливо, все залежить від сюжету?! Давайте розберемося,, до чого сниться свекор, і як захистити себе в разі, коли сон віщує біду.

Сонник Міллера

Приснився свекор? Це знак того, що після великих сімейних розбіжностей, у ваше життя увійдуть спокій і доброзичливість. А ось скандал з ним, приснився жінці, означає наступне: скандальні і злі люди стануть на заваді в прагненні радіти життям. Гарне тлумачення сну обіцяє сонник дівчині, яка побачила, що її хвора свекор здоровий, веселий і посміхається — її чекає чудова сімейна життя.

Приємне спілкування — знак радості й удачі

Сниться, що свекор вас обіймає — приємним сімейним зустрічам і посиденьок. А якщо ви обіймали — чекайте гостей.

Цілувати в скроню чоловікової папочку — хтось із рідні допоможе вам вийти з тупикової ситуації, підказавши вірне рішення.

Якщо хочете зрозуміти, до чого вам приснилося сновидіння, в якому ви випиваєте з батьком чоловіка і виспівували пісні, загляньте в Місячний сонник. Його тлумачення вас порадують: ви станете незабаром улюбленицею долі — вам буде супроводжувати удача у всьому.

Сниться, що свекор запросив вас на танець — чекайте приємних звісток і радісних звісток.

Лаятися з «татом» — до гнітючим подій

Погано, якщо вам приснилася сварка з татом чоловіка — це до невдач, засмучує сонник Білого Мага своїм пророцтвом.

А ось Східний сонник трохи інакше трактує схоже бачення, з одного тільки поправкою, що ви ругаетесь з нині покійним свекром. Такий сюжет означає, що вам необхідно налагодити контакт з родичами чоловіка, щоб уникнути непотрібних проблем з ними.

Битися з колишнім свекром — до неприємних спогадів.

Сниться п’яний свекор, з яким ви скандали — до труднощів у спілкуванні з коханою, а якщо це був колишній свекор, то і проблеми будуть з колишнім муженьком. Наприклад, ви не зійде на думці, як виховувати дитину.

Хвороба і інші неприємності, або Вас чекають труднощі на роботі

Годувати уві сні «папу», що знаходиться при смерті — вам належить справитися з важкою роботою, яку на вас покладе начальник.

Проблеми з колегами будуть у тій, яка бачить, що її свекор потрапив в аварію і важко поранений, пророкує Жіночий сонник. Особливо погано, якщо це померлий насправді свекор.

Допомагати уві сні хворому батькові чоловіка — до нудної і копіткої роботи.

Сумні сни про смерть, як символ обманутих надій

У видіннях помер покійний нині свекор? Це означає крах надій і мрій.

Якщо ви бачите, що в труні лежить свекор, який не помер, а прикидається мертвим — ви обманюєте в почуттях вашого обранця.

Бачити живим померлого в реальності свекра — не варто довіряти тому, що вам говорять незнайомі люди.

Якщо вам довелося побачити в своєму сновидінні покійного в реальності батька чоловіка померлим і лежачим в труні, тобто побачили практично те ж, що було на похоронах — єдиний сумний сон, який обіцяє воскресіння втрачених надій.

Сонник свекор, до чого сниться свекор уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: