Сонник свіжі огірки, до чого сниться свіжі огірки уві сні

У народі кажуть: «Свіжий, як огірочок». І правда, свіжі огірки асоціюються у нас із здоров’ям, фортецею, силою. А до чого сняться ці зелені овочі? Найчастіше, сонник інтерпретує картинку зі свіженьким огірочком, як енергійність і життєву силу сновидіння, але тлумачення сновидінь багато в чому залежить від найдрібніших деталей.

Якщо ви в даний момент часу страждаєте від якогось захворювання — можете не переживати з приводу свого здоров’я: те, до чого сняться свіжі огірки обіцяє швидке і непомітне одужання, а так само різке відновлення сил і активності після недуги.

Людині, який побачив уві сні соковиті огіркові плоди сонник віщує приїзд нежданих гостей, які привнесуть різноманітність і радісні моменти в життя. Але не все так райдужно — гості не будуть поспішати їхати, і порядком дістануть господарів своєю присутністю.

Для заміжньої жінки бачити уві сні свіжі огірки — до нежданому подарунку від чоловіка. Одинокій молодій особі, яка побачила таку картинку уві сні, сонник обіцяє приємне знайомство з милим хлопцем. Чоловікові ж таке сновидіння віщує отримання грошових коштів.

Найцікавішу інтерпретацію сновидіння за участю цього овоча дає психоаналітичний сонник Фрейда. Тут подовжений зелений плід асоціюється з фалічним символом, і передрікає чоловікові-сновидцу захоплююче сексуальне пригода. Для жінки такий сюжет уві сні відображає незадоволені потреби сексуального характеру.

Дії зі свіжими огірками

За сімейним сонником, вживати ці овочі в їжу — не дуже хороший знак, так як в майбутньому довгоочікуване досягнення бажаної мети не принесе бажаного задоволення — підсумком буде лише спустошеність і розчарування.

Якщо ці яскраві плоди ростуть на доглянутих грядках, і їх розміри здаються просто величезними, то це відображення вашого підсвідомості. Сонник попереджає, що наполеонівські плани, які ви будуєте в своїй голові, не містять в собі реальної основи — оберніться на реальність, там творяться справи важливіші, ніж ваші фантазії.

До чого сниться збирати уві сні свіжі огірки? Радимо переосмислити своє ставлення до життя. Ви занадто багато чого хочете, не цінуючи того, що у вас вже є. Таке недбале ставлення до маленьких цінностям може призвести до біди.

Любовний сонник обіцяє сновидцу, який побачив сюжет з огірочками уві сні неймовірне щастя. Але, те,, до чого сниться цей сюжет застерігає про те, що для досягнення бажаного потрібно буде попрацювати — нічого не дається просто так. У будь-якому випадку, всі зміни, які ви спровокуєте своїми діями будуть тільки в кращу сторону.

До чого сниться побачити уві сні яскравий контраст — огірки свіжі зелені на білому снігу? Це передвістя сонника про те, що незабаром вам вдасться вдосталь попліткувати про своїх любовних справах у теплому товаристві близьких подруг. Але не потрібно відкривати вдячним слухачкам всі таємниці, з легкістю можете отримати поширення конфіденційної інформації.

Так само, сон де огірки свіжі доводиться зривати з грядок, може мати пряме відношення до врожаю цих овочів. Якщо на посадках ви бачите багато красивих і рівних плодів, то урожай буде дуже багатим. І навпаки — якщо їх мало, і вони маленькі і криві.

Сонник свіжі огірки, до чого сниться свіжі огірки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: