Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свіжа риба, до чого сниться свіжа риба уві сні

В основному свіжа риба уві сні є сприятливим символом. До чого вона сниться? До доходів, удачі, новому знайомству, відпочинку і навіть вагітності. Сонник дасть детальну характеристику цьому багатогранному образу.

Прибуток однозначно!

Якщо наснилася дуже велика і свіжа риба, то скоро відбудеться вкрай важлива для вас зустріч.

Велика риба символізує якесь пропозицію, яка принесе задоволення і прибуток.

Бачити уві сні велику м’ясисту тушку — до отримання знатного доходу і початку успішного підприємства. Якщо велика риба ще жива, то завоюєте славу і популярність.

До чого сниться чоловікові одна єдина досить велика рибка? У сонника є дуже цікаве тлумачення сну. Вона уособлює його дружину, а дії чоловіка в мріях видають найбільш таємні бажання.

Трактування Міллера

Сонник і містер Міллер переконані, що велика свіжа риба символізує щедрий подарунок долі. До чого вона сниться жінці? Сновидіння обіцяє знайомство, що обіцяє багато радості в інтимному плані.

Радість чи дощ?

Що уві сні означає багато свіжої рибки? Якщо вона дрібна, то запасіться терпінням, доведеться чекати чогось або когось.

Бачити багато риби середнього розміру — до сліз, незначним проблемам і численним турботам.

Якщо ви виявили вдома багато риби, то буде радість або ж піде дощ. Якщо якісний продукт сниться дівчині, то вона вийде заміж по великій любові.

Станете ще сильніше!

Свіжоспіймана риба уві сні найбільш позитивний знак. Сонник впевнений, що її поява обіцяє удачу і неймовірне везіння.

Ще краще, якщо наснилося, що ви зловили її особисто. Наприклад,, до чого сниться чоловікові свежепойманная рибеха? Це бачення зазвичай є перед випробуванням, яке зробить людини ще сильніше і впевненіше.

Самітництво або гості?

Якщо вам довелося купувати рибний продукт, то сонник стверджує: в будинку буде достаток і спокій.

Купувати рибу також означає, що на кілька днів ви станете добровільним затворником. А ось купувати дорогий рибний продукт — до візиту довгоочікуваних гостей.

Наснилося, що ви відвідали багатий рибний ринок або відділ і вибирати там рибку? Насправді чекайте періоду благополуччя і достатку.

Конкретні розшифровки

Щоб зрозуміти таємний сенс бачення, сонник рекомендує знайти правильну розшифровку для кожної частини рибної тушки.

Наприклад, ікра може привидітися уві сні хворій людині до швидкого одужання, літній — до спокійної старості. При цьому чорна ікра знаменує борги, а червона — гнів.

 • Чисте м’ясо — до новин.
 • Кістки — хвороба, перешкода.
 • Луска — обман.
 • Шматки — клопоти, турботи.
 • Без голови — тривога, незрозумілість.
 • Хороша свіжа риба — виконання бажаного, удача.
 • Неякісна — неадекватна ситуація.
 • Тухла — збагачення.
 • Менше витрачайте!

  Приснилася морська свіжа риба? Має бути потурбуватися. Дорогих порід — ризикуєте сильно витратитися без особливої ​​потреби. Річкова обіцяє грошову прибуток і можливе отримання спадщини.

  Якщо ж довелося бачити мішок з рибкою, то сонник вважає, що деякий час ви буквально будете купатися в грошах.

  Тільки для дам!

  До чого сниться жінці свіжа риба? Це знак вірності чоловіка і поповнення в сімействі.

  Іноді уві сні це вірна ознака вагітності. Але якщо приснилася оселедець, то батьком дитини буде легковажний і ненадійна людина.

  Розкрийтеся!

  Уві сні була виключно свежемороженная рибеха? Тлумачення цього образу не таке райдужне.

  Наприклад, сонник переконаний, що заморожена свіжа риба в пакеті знаменує невдале любовну пригоду, яке принесе масу сердечних переживань.

  Якщо наснилася свежемороженная рибеха, то в реалі настане охолодження романтичних почуттів. Це також ознака того, що ви буквально заморозили власні емоції і не поспішайте відкриватися світу.

  До випробувань

  Що означає уві сні чистити і обробляти сиру рибину? Сонник підозрює, що вас чекають важкі випробування, які зажадають зосередження волі і сил.

  Чистити рибу середнього розміру — до можливої ​​хвороби, оперативного втручання або ж розбіжностей через спадщину.

  Сонник свіжа риба, до чого сниться свіжа риба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: