Сонник свіжа капуста, до чого сниться свіжа капуста уві сні

Дуже по-різному трактують сонники,, до чого сниться свіжа капуста. Одні стверджують, що даний овоч символізує матеріальні блага, інші — схиляються до клопотів про дітей і домочадців. Які з них мають рацію в більшій мірі, а які в меншій, можна зрозуміти, проаналізувавши своє бачення і порівнявши побачені уві сні деталі з декількома тлумачами.

З чим ототожнює капусту Міллер

Сонник Міллера не втішаться тлумаченнями, якщо вам приснилася свіжа капуста. На думку даного провісника, цей образ уві сні є нічим іншим, як попередженням про насування періоді обману і безчинств.

Пояснюючи, що обіцяє приснився збір врожаю капусти, сонник попереджає, якщо не почнете економити, ризикуєте залишитися «з порожніми кишенями». А ось, бачити уві сні, що ви вживаєте в їжу капустяний салат з додаванням редиски — знак подружньої зради.

Купувати капустку — ознака подиву

Кілька оптимістичніше тлумачення сну пропонує сонник Мандрівника. За його версією, якщо уві сні вам довелося купувати качани свіжої капусти, то це означає, що на ваших очах станеться щось незвичайне, навіть чарівне.

А ось, що означає, на думку сонника Медеї, приснився жінці покупка качанів білокачанної: ви самі даєте привід для пліток, не бажаючи вести себе шляхетно. Не варто дивуватися після, чому ваші знайомі вас цураються.

Приготування їжі: Від турбот до прибутку

Ще пару тлумачень спеціально для жінок пропонує Східний сонник. Якщо жінці уві сні довелося шинкувати качани свіжої капусти на салат, то це символізує появу в її житті дрібних турбот і неприємностей. Однак не варто про них переживати, ситуація нормалізується і без участі сновідіци. А ось, шинкувати капустку на борщ — ознака потрібного придбання.

До чого сниться чоловікові, що він дрібно ріже капустяне листя? Циганський тлумач запевняє, що це до прибутку, причому, не малою. Рвати листя руками — знак того, що доведеться докласти багато зусиль для поліпшення становища. А ось, терти її на тертці — сигнал про незримих помічниках, так званих — збіги обставин.

Смачна «корисність», або Неприємності вже не за горами

Є свіжу капусту — до важких часів, засмучують сонники. Якщо уві сні ви їли капустку просто так, обгризаючи листочки, то це сигналізує про брак уваги до вас, що дуже засмучує. А якщо їли її в салаті, то можете розраховувати, що не залишитеся наодинці з бідою — друзі допоможуть.

Бачите, що ви їсте овоч, листя або качан, якій з гниллю? До чого сниться подібна капость, підкаже пастор Девід Лоффа: вас чекають проблеми зі здоров’ям. Правда, їх можна запобігти, якщо не пускати хвороба на самоплив.

Капустяні «побратими»

Бачити уві сні свіжу капусту — знак суперечливий, як нам уже пояснили тлумачі сновидінь. Однак може трапитися так, що наснитися не білокачанна капусточка, а її «родичка». Ось, до чого вони сняться:

 • Брюссельська — до подарунків і сюрпризів від близьких друзів;
 • Брокколі — чекайте несподівану пропозицію від незнайомого вам людини;
 • Кольорова — період невдач закінчиться вже дуже скоро;
 • Пекінська — вас чекає цікава зустріч або знайомство.
 • Сонник свіжа капуста, до чого сниться свіжа капуста уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: