Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник світлофор, до чого сниться світлофор уві сні

До чого сниться світлофор? Сонник вважає, що уві сні він символізує необхідність в контролі. Це також символ того, що ви боїтеся зробити необдуманий вчинок і чекаєте знака.

Вирішують деталі

Приснився світлофор? Готуйтеся до серйозної конфліктної ситуації, яка вимагає повної зосередженості і дещиці терпіння.

Сонник вважає, що це яскраве ознаку того, що ваші інтереси ризикують увійти в протистояння з думкою сторонніх людей.

У будь-якому випадку тлумачення сну доречно робити лише з урахуванням додаткових деталей.

Куди йти?

Для початку необхідно зрозуміти,, до чого сниться сам перехрестя. Уві сні він знаменує внутрішні сумніви і складність вибору.

Якщо приснився перехрестя, то ви буквально стоїте на роздоріжжі і не можете зрозуміти, куди ж іти далі. Сонник стверджує, що в цьому питанні допоможе палаючий на світлофорі світло.

Пригальмуєте і подумайте…

Отже, жовте світло радить пригальмувати і запастися терпінням. Деякий час краще залишатися в стані бездіяльності і просто спостерігати зі сторони.

Довелось уві сні бачити жовтий світлофор? Сонник вважає, що прийшов період роздумів і переоцінки. Вам необхідно усвідомити те, що було зроблено раніше.

Трактування Міллера

До чого сниться червоний колір? Пан Міллер вважає його символом пристрастей і пробудження сили. Одночасно, він радить проявити обачність і обережність.

Увага — небезпека!

Якщо уві сні трапилося бачити червоне світло, то в реальності грядуть складності на любовному фронті. Ймовірно, ви не зможете зустрічатися з обранцем.

Однак найчастіше, сонник трактує червоний світлофор буквально. Це сигнал тривоги і небезпеки, можливо загрози для життя.

Дійте сміливо!

До чого сниться зелений колір? Його трактування повністю протилежна. Він означає, що ви можете сміливо рухатися вперед, дорога повністю відкрита, а всі проблеми вирішені.

Крім того зелений світлофор символізує зцілення, удачу і надію. Якщо приснився зелений сигнал, то незабаром значно покращиться фінансове становище, а в будинку запанує благополуччя і спокій.

Перемога або ризик?

Якщо уві сні довелося бачити, що все лампочки на світлофорі горять одночасно, то сонник гарантує безумовну перемогу над життєвими труднощами.

Наснилося, що світлофор взагалі не працював? Обставини складуться вкрай неблагополучним чином, а вам доведеться діяти без будь-яких підказок, що називається на свій страх і ризик. Причому цей період триватиме 3 дні, тижні, місяці і т. д.

Розшифровка поведінки

Зрозуміти,, до чого сниться образ, допоможе і власну поведінку уві сні. Так їхати з урахуванням сигналів означає, що вас ведуть по життю Вищі сили, і ви не порушуєте законів Всесвіту.

Бачення, в якому довелося їхати всупереч знакам, які подавав світлофор, сонник трактує в протилежному значенні. Крім того кожна дія має власне трактування

 • Стояти в очікуванні — до свідомої затримки.
 • Бігти в останню хвилину — до раптового рішенням, просвітління.
 • Переходити спокійно — зумієте скористатися шансом.
 • Йти не дивлячись — до помилки.
 • До небувалого підйому

  Якщо приснилося, що довелося переходити дорогу без світлофора, то сонник думає, що вашим планам судилося змінитися.

  Якщо ж уві сні трапилося переходити дорогу по семафора, переливається різними кольорами, то вас чекає натхнення і підйом творчих сил, які відкриють небувалі перспективи.

  Сонник світлофор, до чого сниться світлофор уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: