Сонник свиня, до чого сниться свиня уві сні

Побачена уві сні свиня є уособленням людських вад і потреб. Детальніше дізнатися, до чого сниться ця тварина можна, звернувшись відразу до декількох тлумачам. Але, перед цим сонник рекомендує в деталях відтворити побачений сюжет, його емоційне забарвлення і завершення.

Свиняча голова

Примарилося голова свині тлумачиться як заклик до дії. Цей сюжет може бути підказкою для сновидіння, що закликає подумати над будь-якої ситуацією або над своїм способом життя.

Свиняча голова також може снитися до поліпшення матеріального добробуту. Сонник Езопа попереджає про можливу нахабства і хамство з боку знайомих і людей з близького оточення.

Ще голова свині може приснитися до необережності в побуті і катаклізмів, пов’язаних з веденням домашнього господарства.

Мертву тварину

Якщо наснилася мертва свиня, значить, незабаром доведеться шукати нове джерело доходу. Бізнесменам такий сюжет віщує швидкий крах бізнесу або поглинання його конкурентами.

Східний сонник повідомляє, що жінці побачити мертву свиню — до уникнення обману і спритно розставлених мереж.

Колір шкіри

Якщо сниться чорна свиня, проявіть максимальну обережність у спілкуванні з незнайомими людьми. Універсальний сонник попереджає, що новий знайомий може виявитися досить підлою людиною.

Якщо довелося вбити чорну свиню, значить, вдасться уникнути спритно придуманих і розставлених капканів.

Наснилося, що вас вкусила чорна або ж сіра свиня? Будьте обережні, недоброзичливець знаходиться дуже близько (можливо, навіть вхожий в найближче оточення) і готується до рішучих дій.

Багато свиней

Про те,, до чого сниться відразу кілька свинок, розповідає Гришина. Сон, в якому вас оточує багато свиней, має два значення. Перше віщує великі перспективи в сфері бізнесу, можливо, поява хороших партнерів або висновок вигідного контракту. Друге значення є попередженням, що люди, які залежать від вас, ставляться несерйозно до виконання доручень.

Зовнішній вигляд

Якщо уві сні домашня худоба була худою і брудною, то слід очікувати настання важких часів для бізнесу, боротьбу з конкурентами і іншими паразитами, охочими поживитись за ваш рахунок.

Сонник Шеремінской стверджує, що зарізати в сновидінні худу свиню означає тривалий час страждати від позбавлень і нападок з боку недоброзичливців і конкурентів по бізнесу.

Опис,, до чого сниться подібне, дає і Міллер. Якщо наснилася чиста, здорова і вгодована свинка, значить, наяву очікуються сприятливі зміни в справах і прийдешні вигідні контракти.

Якщо уві сні свиня був відгодованої і великий, це говорить про те, що сновидець перебуває на піку свого успіху і нові ідеї в бізнесі принесуть чималий прибуток.

Напад

Якщо уві сні свиня нападає, значить, незабаром доведеться зіткнутися віч-на-віч зі своїм недругом.

Сновидіння, в якому свинка була в крові, трактується як видиме перевага перед недоброзичливцями. Сучасний сонник попереджає про те, що в гонці за правду сновидец буде змушений вдатися до радикальних заходів, інакше все нажите добро може перейти в руки ворогів.

Наснилася злісна і агресивна дика свиня? Універсальний сонник попереджає про прихованою на вас злобі за нанесені образи і планованої помсти надалі.

Якщо уві сні вкусив дикий кабан, то в найближчому майбутньому слід чекати підлості з боку явних ворогів, результати дій яких будуть набагато страшніше очікуваних.

Сонник Пір року недарма заздалегідь попереджає про можливу небезпеку. Слід ретельно підготуватися до можливих нападкам, щоб не втратити своє робоче місце або ретельно налаштовану бізнес-структуру.

Різні тлумачення

Якщо уві сні поросята поводяться активно (їдять і гуляють), то всі починання пройдуть без особливих складнощів, а задумане почне незабаром виконуватися.

Мандрівник вважає, що щоб детальніше дізнатися, до чого сниться дана тварина, слід звернути увагу на перенесені в нічних мареннях емоції. Якщо сон супроводжувався легким і веселим настроєм, значить, прийдешні події принесуть радість і успіх. Сновидіння, після якого людина відчуває тривогу і неусвідомлений страх, обіцяє появу в найближчому майбутньому проблем, пов’язаних фінансами і матеріальними статками.

Сонник Шеремінской вважає, що різати свиню — до достатку. В реальному житті ви будете надовго забезпечені всім необхідним для роботи і матеріального існування.

Якщо приснилося, що обробляє тушу — ви людина, здатна правильно і чітко спланувати свої витрати і чітко окреслити майбутні плани.

Годувати свиней уві сні — до збільшення власного добробуту.

Сонник свиня, до чого сниться свиня уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: