Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свинина, до чого сниться свинина уві сні

Свинина, побачена уві сні, як і будь-яке інше м’ясо, символізує хвороби і неприємності. Однак бувають такі сновидіння, сюжет яких, незважаючи на приснилося мяско, обіцяє сновидцу радість і удачу. Сонники, пояснюючи,, до чого сниться свинина, приділяють особливу увагу деталям сну. Саме вони змінюють тлумачення, і часом на зовсім протилежні початкового.

Короткий опис сну і його значення

Якщо приснилося викликає у вас почуття стурбованості, не панікуйте. Просто загляньте в сонник, він підкаже, чи варто вам переживати. І не турбуйтеся, якщо не пам’ятаєте подробиць, для сонника це — не проблема.

 • Їсти свинину, що не готуючи її — до хвороби.
 • Бачити, як з неї стікає кров — до нерозуміння між подружжям.
 • Готувати м’ясне блюдо — зумієте впоратися з труднощами.
 • Смакувати м’ясними стравами — до успіху.
 • Вибирати в магазині — до змін.
 • Сонник Міллера

  Їсти уві сні свинину, згідно тлумаченням сонника Міллера, — це знак серйозних проблем, з якими може зіткнутися сновидец в реальності. Однак якщо ви м’ясо не пробували, а всього лише бачили, то тлумачення сну вас порадує: ваші проблеми незабаром будуть вирішені.

  А ще доктор психології вважав, що свіжа свинина може снитися тим, хто займається забоєм худоби. Це, так би мовити, докори сумління за невинно убієнних тварин мучать людини. Зазвичай такий сон має схожий сюжет: людина намагається вибратися з завалів, що складаються з тушок зарізаних поросят.

  У м’ясному відділі, або Надії на краще

  Наснилося, що ви купуєте сиру свинину для себе? Будьте готові до того, що на шляху ваших планів встануть серйозні перешкоди. Але якщо вам довелося купувати сиру свинину на прохання знайомого, то в реальності ця людина допоможе вам впоратися з усіма складнощами, радує трактуванням сонник пастора Лоффа.

  А тим, кому уві сні довелося обробляти сиру поросятину, слід навчитися відокремлювати свої бажання від потреб. У гонитві за мрією можна упустити щось менш бажане, але більш необхідне. Обробляти свинину, відокремлюючи сало — це до поліпшення вашого стану в суспільстві. Особливо добре, якщо сало було товстим.

  Пікнік, як символ достатку

  Наснилося, що ви ріжете свинячу вирізку для приготування шашлику? Дуже хороший знак — це означає, що вас чекає пошана і повага в колективі. Різати і є вже готовий шашлик — до великого придбання.

  А ось якщо вегетаріанцеві сниться, що він змушений різати на шматочки і їсти свинину, приготовлену на грилі, то йому слід бути обережним з грошима. Сновидіння означає, що є вірогідність втрати великої суми грошей, попереджає Ісламський сонник.

  Дегустація страв — знак процвітання

  Бачити, що ви присутні на званій вечері, де на столах повно смаженого м’яса — до успіху. А ось відчувати аромат смаженої свинини, але не мати можливості спробувати блюдо — це символ того, що вам необхідно переглянути свої плани і по-новому розставити пріоритети.

  Дуже цікава трактування іншого сновидіння, в якому вам сниться, що ви не можете насититися вареною ковбасою. Це означає, що ви занадто захоплені своїми матеріальними турботами. Звертайте на них менше уваги, і побачите, як швидко справи підуть в гору.

  Сонник свинина, до чого сниться свинина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: