Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свічки, до чого сниться свічки уві сні

Свічка уві сні є знаком надії, скорботи, любові, успіху і дружби. Щоб розібратися,, до чого сниться подібне бачення, слід детально пригадати побачене, звернувши особливу увагу власним почуттям і відчуттям, згрупувати все в один осмислений образ, зіставити з подіями в реальному житті і подивитися значення в сонник.

Палаюча свічка по сонником Міллера, повідомляє про зустріч з давніми друзями чи нові корисні знайомства. Також дане бачення говорить про гарні можливості, які з’являться на шляху у сновидіння. Чисте, рівне полум’я пророкує сімейне щастя і взаєморозуміння між домочадцями. Якщо свічка гасне під поривом вітру або протягу, значить, про людину будуть ходити абсурдні і неправдиві чутки, які будуть доставляти дрібні неприємності сплячому.

Побачити уві сні свічки, по сонником Лоффа, тлумачиться як символ провидіння, безпеки або обізнаності людини, завдяки здатності проливати світло на те, що відбувається і висвітлювати все навколо.

Езотеричний сонник, значення сну — свічки, тлумачить як несприятливий знак, що сповіщає про невдачі і неприємності в житті. Якщо вона запалена, значить сновідящій нададуть допомогу зовсім не ті люди, на яких так сподівається людина.

Бачити уві сні запалені свічки, по французькому сонником, позначає швидке народження дитини, а для жінок, довгий час не можуть завагітніти — довгоочікуване цікаве положення. Згаслі — обіцяють великі біди, несподівані перешкоди обрушилися на голову сновидіння.

Вид і стан свічки

Тлумачення сну — свічка багато в чому залежить від виду, кольору та інших якостей свічки, тому щоб дізнатися, до чого сниться подібне сновидіння, слід пригадати перераховані деталі.

Якщо свічка гасне на очах сплячої людини без причини, тлумачиться, як швидке розчарування в реальному житті, а також втрачені можливості, які сильно засмутився сновидіння і отстрочат виконання планів. Також цей образ може бути знаком того, що людина багато енергії і фізичних сил витрачає на роботу, що може сильно позначитися на здоров’ї сплячої персони.

Жінці, вимерлих свічка уві сні, згідно сонником, передбачає виникнення стіни холоду і нерозуміння між сновидицей і коханої. Тільки мудрість і тактовність панянки, допоможуть уникнути серйозних наслідків і зберегти любов і відносини.

До чого сняться декоративні свічки? Декоративні свічки химерній незвичайної форми уві сні, за сонником, говорять про здібностях сновідящего пізнати окультні науки і займатися магією. Однак з таким даром слід поводитися обережно, оскільки сказане ненароком слово, може змінити не тільки життя сплячої особи, а й інших людей.

Червона свічка уві сні символізує любов і романтичні почуття. Одруженого чоловіка дане сновидіння може передвіщати невелику інтрижку на стороні, про яку стане відомо дружині. Сонник радить утриматися від необдуманих вчинків і розпусних думок, оскільки відносини на стороні не принесуть людині заспокоєння і задоволення.

Свічка біла уві сні уособлюють чистоту і тлумачаться сонником, як підсвідоме бажання сплячої людини до духовного зростання і розвитку, переосмислення життя, яке призведе до глобальних змін долі сновидіння.

До чого сняться воскові свічки? Сонник ототожнює їх з сумом, внутрішньою боротьбою, шрустнимі думками і спогадами, затьмарює життя сновідящего. Жовтий віск свідчить про можливе обмані або підступи недругів, які можуть «вибити з колії» сновидіння і відтягнути реалізацію давно задуманих планів.

Незасвічені нові свічки уві сні, віщують великі перспективи в реальному житті, набуття досвіду, нові звершення та починання, які обіцяють прибуток і благополуччя сновідящій.

Якщо свічка погасла в руках людини, значить варто задуматися про свої взаємини з оточуючими. Якщо ж вона згасла в руці у жінки, то, як стверджує сонник, панночці варто подумати над своєю поведінкою з коханим, які може бути причиною майбутнього розриву пари.

Чоловікам, корисно знати,, до чого сниться зламана свічка. Фрейд тлумачить подібне сновидіння як проблеми зі статевими органами і потенцією. Жінці даний образ віщує проблеми в ліжку зі своїм обранцем. Якщо людина сама зламав свічку, то в реальному житті, персони доведеться виправдовуватися за свої дії і поведінку перед оточуючими.

Корисно знати,, до чого сниться багато свічок. Гарячі пророкують радісні, щасливі і веселі часи, виконання заповітних бажань. Згаслі або незасвічені — кажуть про ускладнення, здатних затьмарити плановане захід.

Зіткнення зі злом, підступністю і несправедливістю, ось, до чого сняться чорні свічки. Також подібний образ тлумачиться як швидка смерть знайомої персони і є символом дії темних сил.

Наснилося церква і свічки, символізує сонником тягу сновидіння до духовного зростання, відродження і оновлення. Звернення до віри і сповідання, надія до Господа.

Сон — свічка за упокій, тлумачиться сонником як підсвідомий страх людини за життя когось із близьких людей, бажання допомогти і запобігти неминуче.

Якщо молодій дівчині, наснилися дві свічки, які горять яскравим і чистим полум’ям, значить незабаром панночці доведеться випробувати світле почуття під назвою любов. Зустріч з молодою людиною може перевернути свідомість жінки з ніг на голову, змусить задуматися про родинне вогнище, повністю перевернути свідомість сновідіци.

Взаємодія сплячої людини зі свічкою

Щоб дізнатися, до чого сниться і що означає уві сні свічка, варто пригадати власні дії, а також почуття і емоції в сновидінні.

Згідно сонником Фрейда, запалювати свічки уві сні означає, що сплячій людині вдасться отримати задоволення від інтимної близькості, яке давно хотів отримати сновідящій. Тільки для цього, потрібно самому багато зусиль, а не перекладати всю відповідальність на партнера.

Якщо довелося ставити свічки в церкві за чиєсь здоров’я, то, сонник попереджає про те, що в нелегкій справі не варто розраховувати на допомогу близьких людей і друзів, оскільки всіх є свої обставини, і на той момент вони будуть зайняті вирішенням власних питань.

Якщо людині уві сні довелося купувати свічки в церкві, значить, наяву сновидіння долають сумні думки, що може привести до затяжної депресії.

Багато сонники неоднозначно тлумачать,, до чого сниться задути свічку уві сні. З одного боку, дана дія розшифровується як сумні події і перешкоди, які заважають людині реалізувати задумане. З іншого боку, гасити свічку, за сонником, позначає перемогу сплячого над обставини, можливість сприятливо вплинути на результат подій в реальному житті.

Харчуватися уві сні задувати свічки в церкві, розшифровується як великі розчарування людини, неможливість впоратися з власними емоціями і завершити розпочату справу.

Сонник свічки, до чого сниться свічки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: