Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свій портрет, до чого сниться свій портрет уві сні

Не кожному доводилося бачити уві сні свій власний портрет. Однак сонник вважає це бачення віщим і радить підійти до його розшифровці з усією відповідальністю. Так, до чого сниться таке незвичайне явище?

Розберіться в собі!

Свій портрет уві сні символізує саму людину. Причому абсолютно не важливо чи буде це фотографія, акварель або лише ескіз.

Він передає два моменти: то, ким сновидец є насправді або те, яким він хоче, щоб його бачили оточуючі. Тверезий погляд допоможе краще зрозуміти власну натуру і розібратися в собі.

Відчуття і почуття

З’ясувати, до чого сниться свій портрет, допоможуть особисті відчуття уві сні. При цьому сонник запевняє, що всі почуття і емоції слід сприймати буквально.

Наснилося, що портрет викликав гордість — наяву ви зробите щось, ніж будете пишатися. Гнів або роздратування — ви явно будете незадоволені собою.

Зображення викликало теплі і спокійні емоції? Вас чекає тихе сімейне життя без особливих сюрпризів. Чи не відчули нічого, крім розчарування? Сонник думає, що ви не вважаєте себе здатним на рішучі дії.

Минуле і майбутнє

Дуже часто особистий портрет відображає майбутнє або спогади про минуле. Тут сонник рекомендує звернути увагу на вік.

Якщо приснилося, що на картині або фото ви запечатані в юних або молоді роки, то наяву вас мучить ностальгія. Якщо ж ви побачили себе в літньому віці, значить доживете до похилого віку.

Пильного розгляду вимагає і сама картинка. Якщо вона зовні красива і світла в оригінальній рамці, то життя буде такою ж приємною і безхмарним. Тьмяна, потерта і негарна має зворотне значення.

Знак біди

Дуже часто свій портрет може приснитися в знак прийдешньої біди. Це може бути хвороба, нещасний випадок і просто особливо важкий період в долі.

Тут важливо врахувати свій вираз обличчя на портреті. Чим воно сумніше і трагічніше, тим гірше складуться обставини в майбутньому.

Крім того сонник рекомендує негайно зайнятися власним здоров’ям і забезпечити безпеку в побуті, на дорозі і інших місцях.

Думка Міллера

Цікаву інтерпретацію такого сну пропонує сонник Міллера. Він вважає, що бачити свій портрет уві сні означає, що в реальному світі своїми вчинками і поведінкою ви можете принести переживання оточуючих і шкоду самому собі.

Час змінюватися!

З іншого боку якщо наснилося, що ви ретельно і прискіпливо розглядаєте особистий портрет, то в світі реальному занадто багато уваги приділяєте своєї персони, забуваючи про те, що поруч є й інші люди.

А ось недбале ставлення до зображення говорить про те, що ви незадоволені практично всім. Починаючи від своєї зовнішності і роботи і закінчуючи стосунками з колегами та близькими. Такий сон дає привід переглянути погляди і змінити їх.

Дії

До чого сняться різні дії з портретом? Наснилося, що ви малювали самого себе? Наяву ви намагаєтеся придбати виключні якості. Позували художнику? Занадто красуєтесь перед іншими.

До чого сниться втратити або навіть порвати свій портрет уві сні. Це дуже погані знаки. Сонник радить підготуватися до серйозних неприємностей і згадати про поняття совість, честь і гідність.

У будь-якому випадку сон слід сприймати як підказку, яка вам дана зверху. І нехтувати такою увагою не можна.

Сонник свій портрет, до чого сниться свій портрет уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: