Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свій день народження, до чого сниться свій день народження уві сні

Так трапляється, що, чекаючи чогось в реальності, ми проектуємо свої бажання в нічні марення. Найчастіше це відбувається напередодні свята, коли організовуючи, наприклад, свій день народження, нам сняться сюжети про подарунки, торті і повітряних кулях. Але що якщо ніякого свята не намічається, а уві сні ми хвацько витанцьовували на власних іменинах? До чого це сниться, як завжди допоможуть розібратися сонники.

Тлумачення від Г. Міллера

За твердженням відомого психолога, святкувати уві сні свій день народження, доводиться кожному п’ятому сновидцу. До чого це сниться? Тут не відповіси відразу, тому що є пара нюансів.

Ось, наприклад, якщо святкувати іменини уві сні трапилося молодому хлопчині, то це, на жаль, означає зраду або підступність близьких друзів. А бачити таке чоловікові, означає крах надій, запевняє сонник Міллера.

Детальні тлумачення

Звертати увагу не тільки на основний сюжет, а й на деталі, закликає більшість сонників. Ось, які цікаві подробиці «підкидає» приснився день народження:

 • Наснилося, що ви випиваєте алкоголь — до неприємностей;
 • Бачите уві сні, як в вашу честь виголошують здравиці — вас чекають брехливі промови;
 • Влаштували банкет іншого числа — до несподіваних змін;
 • Уві сні ви не знаєте нікого з гостей — у вас з’явиться заздрісник.
 • Підготовка, як символ нерішучості

  Тлумачення сну, в якому ви готуєтеся святкувати свій день народження, і хвилюєтеся, як би близькі не забули про нього, пропонує розтлумачити сонник пастора Лоффа. Ви прагнете збільшити або зміцнити значимість власної персони в суспільстві.

  До чого сниться мрія, в якій ви настільки старанно готуєтесь до іменин, що навіть пишіть привітання і плакати самому собі? Пояснення, в правдивості яких нас запевняє сонник Ванги, вказують на бажання сновидіння почати життя з нового аркуша. А ось, готуватися до торжества і писати для гостей список бажаних подарунків — ознака невдоволення і собою, і оточуючими.

  Приймати вітання: Особисте життя зі знаком питання

  Радість і швидкі зміни чекають тих, хто уві сні відзначав торжество в колі малознайомих людей. А ось, як бачить сонник Фрейда те, що віщує сюжет, в якому ви відзначаєте день народження.

  Зверніть увагу на столи: якщо вони «ломилися» від всіляких страв, то це говорить про невгамовному «сексуальний апетит», який приведе вас до пошуку нового коханця. А ось, відзначати свято бідно організований, та ще й з напівголодними гостями — сигнал про те, що вас не влаштовує сексуальний партнер, і це псує вам нерви.

  Несвятковий настрій, або Навчіться самоконтролю

  Якщо вам приснилося, що близькі забули про ваше свято, поспішіть з’ясувати, до чого це сниться.

  Східний сонник стверджує: якщо вам приснилося, що один забув про рік або дату вашого народження, то пора переглянути своє ставлення до оточуючих і навчитися стримувати свої пориви. А ось, якщо про рік і дату він пам’ятав, але привітати не захотів, то вас чекає конфлікт на грунті зіткнення інтересів.

  Дзвонити уві сні родичам в свій день народження і нагадувати їм про цю дату — знак того, що ви занадто намагаєтеся сподобатися чужим людям.

  Сонник свій день народження, до чого сниться свій день народження уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: