Сонник светр, до чого сниться светр уві сні

Прокинувшись вранці, солодко потягнувшись, ви згадали, що відчуття тепла і комфорту ви зобов’язані приснився светра? Вставши з ліжка, наділи його на себе, і тепло з вашого сну залишилося з вами в реальності? Дуже затишний і гарний сон, подумаєте ви. А чи будете праві? Так чи такий хороший цей сон, як відчуття, які він дарує? Дуже часто уві сні до нас приходять підказки від нашої підсвідомості, виражені не конкретними образами, а символами. Відомі і не дуже тлумачі сновидінь — сонники — добре знають значення всіх цих символів з нашої голови. Знають і можуть допомогти. А ви хочете дізнатися,, до чого сниться светр? Пропоную розібратися разом!

Пов’язаний вами пуловер

Бачити, що ви приміряєте, пов’язаний власноруч светр — сонник так трактує сновидіння: в реальному житті ви дуже самотні, вам не вистачає тепла і затишку. Можливо, ви занадто критично ставитеся до оточуючих.

Наснилося, що ви в’яжете для себе чоловічий светр, якщо ви жінка, або жіночий, якщо ви чоловік — ви приміряєте на себе не свій образ наяву. Для того щоб заволодіти увагою оточуючих ви готові піти на крайні заходи.

Сниться, що ви взялися в’язати білий светр з товстої пряжі — ви хочете захистити себе або того, кому в’яжете светр уві сні від якихось проблем в реальному житті.

В’язати багато джемперів і дарувати їх друзям — ви занадто захопилися веденням домашнього господарства, підказує вам Східний сонник. Відпочиньте від побутових проблем, перемкніть свою увагу на роботу, відпочинок, розваги.

Бачити пов’язаний вами пуловер на чоловікові, з яким ви симпатизуєте — найближчим часом ваш обранець зверне на вас увагу. Постарайтеся, щоб враження, вироблене на нього, було приємним, попереджає сонник.

Купити светр

Приснився сон про те, що ви купуєте новий красивий светр в магазині — найближчим часом ви отримаєте допомогу і підтримку друзів, в якій потребуєте, але не наважуєтеся попросити.

Міряти уві сні старий розтягнутий джемпер з метою його купити — в реальності вас чекає втрата грошей. Не позичайте нікому найближчим часом, не робіть ставок в лотерею — прогоріть.

Купувати уві сні новий білий светр, щоб подарувати його людині, яка вам подобається, і отримати такий же в подарунок у відповідь — сон свідчить про теплі почуття між вами. Якщо ви перебуваєте в шлюбі — ваші стосунки гармонійні і чисті, якщо немає — велика ймовірність початку любовних відносин між вами.

Сниться, що ви купили чоловічий джемпер і подарували його жінці — до обману. Якщо светр чистий і красивий — ви комусь скажете неправду, якщо зношений і в дірках — обдурять вас, попереджає сонник Міллера.

Купувати теплу кофту в магазині і одягати її на дитину — чекайте поповнення в родині. Можливо, дитина буде у вас, а може, у близьких родичів.

Колірна палітра в одязі

Сниться пуловер червоного або рожевого кольору — до пристрасним і ніжним почуттям між вами і вашим партнером.

Приснилася чорна водолазка — до печалі і сліз. Можливо, ви почуєте новини, які вас дуже розбудують.

Біла кофточка сниться до удачі в справах сімейних, тлумачить дане сновидіння сонник.

Бачити уві сні помаранчевий або жовтий легкий светрик — до веселощів і радісного настрою, обіцяє вам сонник. Велика ймовірність того, що вас чекає галаслива вечірка в компанії друзів.

Приснився светрик зеленого або синього кольору — до легких грошей. Сума буде не дуже великий, але і не з працею заробленої, пророкує сонник. Швидше за все, це буде невеликий виграш в парі або лотерею.

Товста в’язана сіра кофта сниться до зневіри і нудьгу. Вам все буде здаватися бляклим і нецікавим в найближчі дні, повідомляє сонник.

Маніпуляції зі светром

Сниться сон, що ви рвете на собі красиві жіночі кофту — в реальності цей сон означає позбавлення від нав’язливого минулого або перемогу над своїми комплексами, радує нас сонник.

Наснилося, що ви перете дуже брудний чоловічий светр, змінюючи кілька разів воду — ви досягнете поставлених цілей, але пройшовши через безліч труднощів і перешкод.

Гладити ошатну блузку чи сорочку — в реальності вам доведеться виправляти свої помилки, шляхом «загладжування» провини перед скривдженим вами людиною.

Розпускати в’язаний светр — наяву ви вирішите все найскладніші завдання, які б вам не піднесла життя, обіцяє сонник.

Наснилося, що ви ріжете старий светр на частини — наяву вам доведеться зробити нелегкий вибір між рівними по значущості для вас людьми, речами чи звичками.

Бачити себе в дуже довгому светрі, який ви намагаєтеся зробити коротше — в реальності вам має бути довга і не дуже бажана поїздка. Швидше за все, це буде відрядження або ділова зустріч в іншому місті.

Сонник светр, до чого сниться светр уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: