Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник світло, до чого сниться світло уві сні

Світло уві сні символізує духовність сплячої людини, успішність, внутрішню готовність подолати будь-які труднощі. Тлумачачи,, до чого сниться сяйво, сонник радить пригадати його джерело і інтенсивність світіння. Такі сновидіння вказують на правильність обраної позиції в важливому питанні, показують потрібний напрямок руху.

Сонник Міллера про тонкощі успіху

Приснився яскравий спалах світла, на думку Міллера, є передвісником запаморочливого успіху. Це час, коли сновидцу по плечу будь-які справи і нелегкі починання. Бачити, як вогник несподівано гасне або Вам неясна природа його походження, віщає про розчарування своїми результатами роботи, на яку витрачено чимало сил. Тьмяне, неясне світіння уві сні попереджає про невеликому везінні.

Природа чи джерело сяйва уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться світло, сонник приділяє пильну увагу джерела приснився світіння. Так, бачити сонячне світло у вікні, віщує радість і успішні звершення. Теплі сонячні промені, які падають з небес на землю, підказують про те, що розгадка мучівшегося Вас питання знаходиться зовсім близько, важливо правильно витлумачити підказки, які піднесе випадок.

До чого сниться електричне освітлення, пояснює єврейський сонник. Так, за версією снотолкователя, Вам представиться можливість з’ясувати щось важливе. У разі якщо сновидцу боляче дивитися на світло, значить правда, яку дізнаєтеся, торкнеться Ваше самолюбство.

Приснилося у вікні місячне сяйво пояснюється тлумачами кілька двояко. Так, бачити на нічному небі яскраву сяючу місяць, попереджає про небезпеку, промінь світла в темряві — знак тривог і переживань. За версією сонника від А до Я, місячний відблиск є передвісником інтимної близькості з дорогим серцю людиною.

Відтінки сяйва уві сні або емоційний стан наяву

Загальний сонник пропонує тлумачити,, до чого сниться світло, за його відтінку уві сні. Так, жовтий або золотистий колір, особливо, якщо він виходить від сонця, передрікає радість і умиротворення. Сліпуче біле світіння уві сні передбачає осяяння, раптову здогад. Холодні відтінки, такі як синій чи фіолетовий, пророкують занепокоєння, червоний — обіцяє тривогу.

Снотолкователь Мандрівника світлові сигнали світлофора розглядає як покажчик можливих напрямків. Переходити дорогу на зелений сигнал, означає сприятливі перспективи. Проїхати на червоне світло світлофора, застерігає про те, що Ваша поспішність може сильно нашкодити поточним справі.

Побачити ауру випромінює світло, на думку Сучасного суміщеного сонника, віщає про беззастережне успіху в справах.

Готуйтеся до несподіванок!

Сильний відблиск фар, що висвітлює особа або б’є в очі символізує несподівану удачу або звістка, від якого довгий час будете приходити в себе. Бачити, як з неба виходить світиться сонячний стовп, обіцяє сприятливі події, здатні в корені змінити долю сплячої людини.

Побачена попереду яскравий спалах блискавки служить застереженням сновідящего про майбутні розчарування, втрати. Промінь світла в темряві, що відбивається на спокійній воді, позначає безперешкодне підкорення задуманих вершин.

Приснився світло в кінці тунелю символізує наявність правильного рішення із ситуації. Якщо він пропав в коридорі, і Ви залишаєтеся в повній темряві, значить, на думку езотериків, Ваші надії не виправдаються.

Вмикати освітлення уві сні

В сонник від А до Я є пояснення,, до чого сниться включати електрику в кімнаті. Снотолкователь пов’язує дію з перспективою дізнатися цінну інформацію з вуст знайомих пліткарки. Наснилося, що вогонь в будинку згасло, значить, непередбачені обставини порушать виконання планів.

Бачити, що лампочка уві сні гасне або не світиться при включенні, віщує езотерика неприємності, ускладнення в побуті. Приснилося м’яке світіння свічки у вікні, віщує романтичні пригоди.

Вимикати електроенергію уві сні

Незважаючи на неприємне сновидіння, де відключили електрику або його просто немає, Сучасний суміщений тлумач пов’язує побачене з позитивними, але незначними успіхами. Самому вимкнути освітлення в квартирі попереджає про неприємності в сім’ї, винуватцем яких стане спляча людина.

Єврейський сонник по-іншому пояснює,, до чого сниться вимикати електрику. Тлумачення сну, в якому доводиться гасити вогонь або натискати на вимикач, вказує на марні надії. Раптове відключення освітлення, передрікає Східним жіночим сонником жалю про неприйнятий пропозиції товаришів.

Потойбічні знаки

Наснилося, що померли і бачили білий світ? Значить, грядуть кардинальні зміни, що вплинуть на Ваше світогляд і спосіб життя. Можливо, людина, яка уві сні потрапив на той світ, наяву стоїть перед серйозною дилемою, вирішити яку не вистачає духу. Заглянути через край двері на той світ — переконається в правильності прийнятого рішення.

До чого сниться дзвінок з того світу, пояснює Сучасний універсальний сонник. Так, почути потойбічний голос відповівши на дзвінок з того світу, сигналізує про серйозну небезпеку.

Сонник світло, до чого сниться світло уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: