Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник світло у вікні, до чого сниться світло у вікні уві сні

До чого сниться світло у вікні? Це бачення уві сні обіцяє процвітання, щастя, надію на краще, романтичне знайомство, успішне досягнення мети. Але іноді такий символ підказує: треба позбутися своїх недоліків, допомогти порадою близької людини — каже сонник.

Сімейна злагода, виконання мрії

Приснився сюжет віщує: сновидец зможе з’ясувати щось важливе для себе. Ця інформація виявиться вельми корисною для прийняття вірного рішення.

Бачити це сяйво далеко означає: вас чекає сімейне щастя і злагода з обранцем (обраницею).

До чого сниться йти до нього? Сонник обіцяє: ваша мрія збудеться, зможете досягти мети, до якої прагнули.

Побачили світ у вікні будинку? Сновидіння обіцяє щастя, благополуччя, домашній затишок.

Здійсніть свої проекти, вас чекає романтичне знайомство

Якщо світилося віконце вашого будинку уві сні, а ви, повертаючись звідкись, дивилися на нього — попереду відмінний час. Завдяки підтримці рідних досягнете значного успіху, здійсніть свої проекти.

Приснився освітлений віконний отвір своєї квартири? Сонник вказує: бачення символізує надію на краще майбутнє, яке незабаром має настати.

Сяйво свічки, що горить уві сні віщує швидке романтичне знайомство, здатне перерости в тривалі стосунки.

Позбавтеся від негативних емоцій, все складеться добре

Сплячий побачив серед нічної пітьми яскраво освітлене віконце? Сновидіння вказує: людині слід позбутися заздрості та інших негативних емоцій, що заважають жити. Потрібно будити у себе добрі почуття.

До чого сниться, як світло у вікні раптом включився посеред сутінків? Це означає: сновидец знайде надію на сприятливий поворот подій. Його чекає удача, все складеться добре.

Наснилося таке бачення? Сонник пояснює: дуже скоро вирішаться всі проблеми. Ви зможете знайти вихід з неприємної ситуації.

Попереду благополуччя, радість, відповідь на важливе питання

Світло у вікні уві сні обіцяє сімейні радощі, благополуччя, затишок, гордість за дітей. Незабаром настане хороший період. Бажано провести цей час з рідними, близькими, дітьми.

Перебуваючи в кімнаті, бачили яскравий сонячний промінь, що пронизує віконне скло? Мають бути радість і успіх.

Такий сюжет уві сні також обіцяє: незабаром проясніть важливий для себе питання.

Світло у вікні підказує, за сонником: сплячому потрібно буде дати мудру пораду, за яким звернеться знайомий або колега.

Яким він був?

Пригадайте, який він був:

 • Яскравий — удача на любовному фронті;
 • Приглушений — ви сподіваєтеся на щось;
 • Миготливий — справи будуть просуватися зі змінним успіхом;
 • Згасаючий — згасання почуттів.
 • Сонник Міллера: відсутність результату

  До чого сниться бачити з темряви світло у вікні, то зникає, то знову з’являється? Справа, якою займаєтеся, не принесе очікуваного результату.

  Зустрінете майбутнього чоловіка (дружину)

  Приснився світло місяця, яке проглядає крізь віконце до вас? Тлумачення сну віщує близьку зустріч зі своєю майбутньою другою половинкою.

  Також проникаюче всередину місячне сяйво уві сні вказує: ви сумуєте за когось з родичів.

  Сонник світло у вікні, до чого сниться світло у вікні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: