Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник світильник, до чого сниться світильник уві сні

Світильник уві сні свідчить про сприятливий період для сплячої персони. До чого ще сниться ліхтар? Сонник сповіщає про приємні несподіванки і неймовірній удачі, що буде супроводжувати вам деякий час. Також, приснилося бачення сповіщає про можливість викриття несприятливих справ, чужий страшної таємниці.

Як пояснює сновидіння Міллер?

Про раптової здогадки, здатної розібратися в події сповіщає психолог Міллер, тлумачачи,, до чого сниться світильник. Висвітлювати їм темне приміщення уві сні, означає, що щирість і щедрість сновідящего притягує до нього добрих і відданих людей.

Наснилося, що ліхтарик раптово згасло, пророкує сонником хиткість майбутнього успіху. Розбити цей предмет уві сні, пророкує про необхідність заручитися допомогою інших людей. Сонник попереджає, що вчинивши так, ви ризикуєте втратити самостійності і розчаруватися в реалізованому справі.

Не відкладайте!

Людям, яким уві сні довелося зламати світильник, Сучасний суміщений сонник застерігає про застій в роботі. Езоп роз’яснюючи,, до чого сниться подібні обставини, передбачає: ваша повільність і нерішучість не дозволять скористатися вдалим шансом.

Будьте насторожі!

Про великі перспективи сповіщає Сонник XXI століття, пояснюючи,, до чого сниться чистити або мити світильник. Наснилося, що довелося висвітлювати їм темну кімнату, означає про сприятливий час реалізувати власні проекти.

Бачити в темряві палаючий вогник, зумовлює езотерика несподіваний прибуток і вдалі фінансові операції, що дозволить значно підвищити матеріальний достаток.

Про любовних моментах…

Панночці, якій довелося запалювати уві сні світильник, снотолкователь Закоханих сповіщає про взаємні почуття з симпатичним молодим чоловіком. Наснилося, що запускаєте повітряні ліхтарики? Нічне бачення сповіщає про вибух романтичних почуттів між партнерами.

Доктор Фрейд світильник порівнює з чоловічим статевим органом. Так, світився відображає сонником прекрасну сексуальну форму сновідящего, його інтимну привабливість.

Подивіться в очі страхам!

Людям, яким довелося уві сні світити світильником, немов ліхтариком, Деніз Лінн радить не ховатися від проблем і фобій. Крім цього, складності тільки на перший погляд здаються нерозв’язними — запевняє сонник.

Подробиці: опис предмета

В Універсальному сонник тлумачення сну про світильнику пов’язано з його зовнішнім виглядом і особливостями. Так, бачити, що він:

 • Несправний — говорить про оманливих надіях сплячої людини;
 • Красивий — пророкує вдалу реалізацію задуманих проектів;
 • Оригінальної форми — віщає про наявність креативних ідей, здатних принести успіх;
 • Світиться — обіцяє досягнення наміченої раніше мети;
 • Новий — зумовлює успіх у професійній діяльності сновідящего;
 • Покритий пилом — передрікає наявність старої таємниці, здатної здивувати і збентежити вас.
 • Утримайтеся від негативу!

  Бачити, що погасили світильник в сновидінні, по інтерпретації медіума Міс Хассе, застерігає про загрозу викликати своїми словами чи поведінкою сварки і конфлікти. Снотолкователь впевнений, що ваше агресивна поведінка відбудеться через необізнаність про нюанси справи.

  Сонник світильник, до чого сниться світильник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: