Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свати, до чого сниться свати уві сні

Свати, в сенсі батьки зятя або невістки, можуть бути уві сні в тих випадках, коли сновидець переживає про благополуччя свого дитятка, недавно обзавівся сім’єю. Сонники заспокоюють, даючи пояснення, до чого сняться «другі» мама з татом їх дитя, пророкуючи тісні родинні стосунки і удачу.

Сонник Міллера

Відомий психолог Густав Х. Міллер, особливу увагу приділяв родинними зв’язками. Ось, які тлумачення можна знайти в його сонник.

Наснилося, що ви запросили до себе в гості мати і батька зятя або невістки? Бачення означає бажання зміцнити родинні узи. Ви розумієте, що «вчорашній малюк» подорослішав і від вас віддалився, тому переживаєте з цього приводу. А якщо запрошеним до них бачите себе, то це означає бажання дізнатися своїх нових родичів краще.

Коротко про головне

Хочете зрозуміти, до чого сняться свати, але ви боїтеся, що не зможете правильно зрозуміти мудровані, на ваш погляд, тлумачення сну? Немає проблем! Короткі трактування, що надаються сонниками, допоможуть визначитися з подальшими діями.

 • Очікування сватання дочки — до нових перспектив у старій справі.
 • Очікування свого сватання — до серйозного захоплення.
 • Лаятися з батьками зятя або невістки — до нерозуміння з родичами.
 • Ви самі сватають когось — будете фліртувати з кимось.
 • Сватання — знак нових звершень

  Якщо уві сні ви бачите, що до вас в будинок прийшли свати, сватати дочку, то це говорить про те, що пора дати дітям більше свободи. Ви і самі відчуваєте, що пора вже «відпустити» своє чадо на вільні хліби, але боїтеся цього.

  Наснилася сваха в будинку, яка бажає видати заміж або одружити вас? Сонник пастора Лоффа радить звернути увагу на пропозиції (причому не тільки руки і серця, а й ділові також), які вам роблять наяву, вони можуть обіцяти вигоду. А якщо свати в будинку з’явилися для того, щоб засватати когось із батьків — у вас з’явитися шанс виправити ситуацію, яка вже є в житті і яка вас не влаштовує.

  Хто є хто, і хто що значить…

  До чого сниться свати підкаже сонник міс Хассе. Наснилася мама чоловіка або дружини власну дитину — чекайте клопоту від родичів. Сваха уві сні лаялася або плакала — до радісної події. А якщо свати реготала — то будьте обережні в своїх висловлюваннях, невірне слово може спровокувати скандал.

  Приснився сват, на відміну від своєї дружини, пророкує всі події такими, якими вони були і уві сні. Так, наприклад, якщо сват веселився, то і в реальності принесе вам радість і хороші новини, а якщо сват був зол — стережіться сварок з ним наяву.

  «Минулі» родичі — Від радості до нудьги…

  Уві сні до вас прийшли померлі в реальному житті свати? Не полінуйтеся дізнатися,, до чого сниться таке бачення. Сонник Цветкова пророкує наступне: померлі родичі, які є в мріях, зазвичай ототожнюють «воскресіння» втрачених надій і ілюзій.

  Інша справа, якщо ви уві сні бачите, що вас вшанували візитом колишні свати. Обов’язково пригадайте, про що ви говорили. Слова тих, з ким ви перестали спілкуватися наяву, можуть бути пророчими. Колишні свати мовчали — вас чекає нудьга і смуток.

  Сонник свати, до чого сниться свати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: