Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сухі квіти, до чого сниться сухі квіти уві сні

До чого сняться сухі квіти? Сонник попереджає: це передвістя неприємностей, хвороб, конфліктів, різних проблем. Уві сні цей символ обіцяє розлуку з коханою або невиправдано великі зусилля при досягненні мети.

Сонник Міллера: попереду розчарування

До чого сниться тримати в руках сухі квіти? Наяву сновидіння очікують розчарування, похмурі перспективи.

Який квітка засох?

Тлумачення сну також враховує, який саме квітка ви бачили:

 • Кімнатний вазон — наступ неприємностей;
 • Троянда — важкі захворювання дорогих сновидцу людей;
 • Нерозпустилися бутон троянди — плани здійснити не вдасться;
 • Лаванда — завищені вимоги до оточуючих;
 • Фіалки — зрада коханого (коханої);
 • Лілія уві сні — розставання;
 • Ромашки — даремні очікування;
 • Маргаритки — засмучення;
 • Гвоздика — страхи, переживання, втрати;
 • Тюльпани — швидкий розрив з коханим;
 • Півонії — взаємини з партнером треба оживити;
 • Жоржини — погіршення самопочуття;
 • Соняшник — образа;
 • Польові — печаль, туга;
 • Лісові — втрата.
 • Відносини зіпсуються, можлива розлука

  Приснився дівчині, молодій людині засохлий букет обіцяє швидку розлуку з коханим (коханою).

  Якщо при цьому букет уві сні зів’яв дуже швидко або з вини сновидіння, так як той забув поміняти воду — значить, взаємини розладнаються через помилки або неуважності сплячого.

  До чого сниться дівчині, ніби їй подарували зів’ялий, засохлий букет? Бачення, за сонником, означає: у відносин, на які вона покладала великі надії, спочатку немає майбутнього.

  Наснилося, ніби рослини взагалі почорніли? Наяву роман закінчиться розривом, принісши велике розчарування. Не піддавайтеся депресії — все з часом проходить.

  Готуйтеся до труднощів

  Бачити сухі квіти уві сні будинку або на роботі в горщиках — в сім’ї, колективі почнуться сварки, конфлікти через різних точок зору на ситуацію, що виникла, обставини. Можливі причіпки начальства. Постарайтеся згладити непорозуміння і знайти спільну мову зі своєю половинкою, колегами, щоб не посилювати протистояння.

  Наснилися пожухлі квіточки в горщиках? Сонник повідомляє: з’являться серйозні фінансові проблеми.

  Сприятливе рішення давнього питання

  Винятком з неприємних значень цього символу є бачити уві сні засушені лікарські трави і суцвіття. Наяву позитивно вирішиться якийсь давній питання, який змусив людини чимало похвилюватися.

  До чого сниться поливати сухі квіти в горщиках? Сонник вказує: сплячий докладає всіх зусиль, щоб залагодити неприємності. Проявивши такт, але разом з тим і рішучість, він зможе цього досягти.

  Побережіть здоров’я

  Поливати уві сні рослини, засохлі остаточно означає марні спроби відновити безперспективні або зруйновані відносини.

  Поливали їх в саду? Пропустіть підвернувся прекрасну можливість в справах або особистого життя.

  Наснилися сухі квіти? Сонник повідомляє: чекають проблеми зі здоров’ям. Можливо, виявляться захворювання, про які ви забули або нова хвороба, що несе не тільки біль, скільки неприємні клопоти.

  Сонник сухі квіти, до чого сниться сухі квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: