Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сухе дерево, до чого сниться сухе дерево уві сні

Дерево — це символ життєвої енергії людини. Виходячи з цього, не важко зрозуміти,, до чого сниться сухе дерево. Невдачі, падіння, крах надій — ось, що чекає сновидіння після такого сновидіння. Але іноді висохле дерево, побачене уві сні, може означати і зміни на краще, підказують сонники.

Короткий опис сюжету

Як приємно, прокинутися вранці і пам’ятати свій сон в деталях. Адже це допоможе зрозуміти, що принесе день прийдешній. Але що ж робити тим, хто не пам’ятає практично нічого з того, що наснилося? Не панікувати! Сонники розтлумачать значення сну навіть по невеликому фрагменту.

 • Приснився сухостій — до зневіри.
 • Зрубати його — звільнитися від проблем.
 • Повалилося саме — до важких часів.
 • Плодове деревце засохло — до проблем в сім’ї.
 • Лісове — до нерозуміння в колективі.
 • Бачити на висохлих гілках квіти — до відродження надії.
 • Версія Густава Міллера

  Згідно сонником Міллера, сновидіння, в якому ви бачите сухе дерево, не обіцяє нічого хорошого. Вас підстерігають печаль, туга і сварки.

  А ось сон, в якому ви ламаєте сухе деревце, означає позбавлення від всього непотрібного і віджитого. А ще такий сон означає — що прийшла пора відпустити минуле життя. У разі, якщо ламати довелося плодове дерево — то старі почуття себе зжили, розлучайтеся з нелюбимими сміливо.

  Падіння сухостою — знак життєвого застою

  Якщо вам сниться, що дерево в саду засохло і впало, то вам необхідно внести в життя якісь зміни. Впало листяна деревце — налагодьте відносини з колегами; фруктове — любовні відносини себе вичерпали.

  А ось хвоя — це символ дружби: засохло, але варто — сварка з одним може бути вирішена мирним шляхом, впало — вам необхідно розстатися на час, радить Місячний сонник.

  Несподівані метаморфози, або Відродження надії…

  Заглянувши в Осінній сонник, можна знайти, що обіцяє тлумачення сну, в якому зацвіло сухе дерево. Тут також багато залежить від того, яке саме дерево зацвіло: фруктове або ягідне — мир і достаток повернуться в сім’ю; лісове — задумки, на яких ви «поставили хрест», дивовижним чином зуміють втілитися в життя.

  Цікавіше, якщо зацвіла сосна. Причому, коли на її гілках ви бачите НЕ шишки, а квіти. Це обіцяє сновидцу несподівано приємне завершення дуже делікатної справи. В цілому, за версією більшості сонників, квітучі гілки сухого дерева завжди символізують нове життя.

  Допомога лісі, як символ порятунку

  Коли сниться сон про те, що ви пиляйте віджилі своє рослини, очищаючи ліс від сухостою — це значить, що ви зможете позбутися від тих речей, які вам заважають, пророкує Жіночий сонник.

  Пиляти сухе дерево і підпалювати його — це знак очищення душі від негативу. А якщо підпалювати НЕ спиляне деревце і спостерігати, як воно горить — ознака того, що ви «станете чисті» через душевний біль.

  Приснився хмиз, який горить — щоб позбутися від минулого, вам необхідно змінити місце роботи або житла.

  «Наламати дров», або Будьте добрішими

  Наснилося, що ви зламали сухе дерево? Побережіть почуття близьких вам людей. У вас вийшло зламати величезний висохлий дуб — ви занадто багато вимагаєте від рідних і друзів. А ось якщо сниться, що зламати вдалося висохлий чагарник — будьте більш коректні з людьми.

  Сонник сухе дерево, до чого сниться сухе дерево уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: