Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сушена риба, до чого сниться сушена риба уві сні

Наснилося сушена риба часто трактується сонником як сприятливий символ. Однак такий знак уві сні має свої негативні значення. Вірно витлумачити,, до чого сниться бачення: обіцяє успіх, добробут, нову любов або ж невдачі, застій у справах, складні часи, допоможуть подробиці.

Чи не розслабляйтеся — попереду складності

До чого сниться чоловікові сушена риба? Сонник віщує йому застій в бізнесі, незважаючи на всі його зусилля. Тому найкраще відпочити від справ, почекати, поки обставини покращаться.

Для гравців тлумачення сну несприятливо: удача відвернеться від них, має бути тривалий період програшів. Потрібно на деякий час припинити грати.

Бачити на ринку або в магазині уві сні і вибирати — планована купівля виявиться вдалою. Однак коли те, що вподобав собі сновидец, забирає хтось інший — значить, сплячого не всі плани вдасться здійснити. Доведеться довго, серйозно працювати, щоб досягти хоч чогось.

Нюанси взаємин

Їсти — успіх всіх починань. У компанії друзів уві сні — наяву подолаєте весь негатив, можливо, навіть з цього вийде користь. Наснилося їсти і ділитися з кимось? Це означає забути старі образи, непорозуміння з цією людиною, відкрити нову сторінку в ваших взаєминах, зробити їх краще.

До чого сниться дівчині купувати сушену рибу? Сонник обіцяє наяву знайомство з чоловіком. Дрібну, костисту — новий знайомий виявиться не тим, хто потрібен сновидицей. Велику, м’ясисту — відносини виявляться досить тривалими, надійними.

До чого сниться жінці солона риба? Купувати її уві сні — фінансовий добробут сім’ї покращиться. Брати, коли хтось дає — отримати подарунок. Коли ж якась незнайомка краде її у сплячої — значить, у чоловіка з’явилася коханка.

Хороші ознаки

Наснилося багато? Сонник стверджує: подібне бачення обіцяє швидкі зміни. Чим її більше, тим краще: можна починати задумане підприємство.

Бачити багато солоної риби уві сні означає: чекають радісні, веселі події, багатолюдні свята, зустрічі з приятелями. Також сюжет може передвіщати хороший прибуток від справи, колись розпочатого сновидцем. Якщо її багато — успіх також буде великим.

Яка вона?

Сонник розглядає, яка саме сушена риба наснилася:

 • Солона — секрети, таємниці, які приховують від сновидіння його близькі;
 • В’ялена — чекають проблеми зі здоров’ям;
 • Копчена — ризик потрапити під чиєсь негативний вплив;
 • З ікрою — попереду приємна несподіванка.
 • Є копчену рибу уві сні — зміни по роботі, може з’явитися можливість просунутися в кар’єрі, яка буде залежати від впливових осіб. Є сушену рибу з ікрою — дівчина наяву може отримати пропозицію вийти заміж. Чоловікові таке сновидіння також обіцяє нову любов, давно очікувану їм зустріч особливої ​​жінки.

  До чого сниться, ніби доводиться постійно є тільки її? Сонник попереджає: сплячого чекають складні часи. Ймовірно, він втратить роботу або невдало вкладе велику суму і збанкрутує, тому доведеться на всьому економити. Після такого сновидіння слід утриматися від необачних вчинків, поспішних рішень: про них пізніше можна пошкодувати.

  Інтерпретація по сонником Міллера

  Наснилося, ніби сушена риба ожила і плаває? Чоловікові такий сюжет віщує: до нього повернеться удача, яка буде вельми прихильна: навіть сумнівні проекти будуть успішними, принесуть прибуток. Жінці бачити, як вона оживає і плаває уві сні обіцяє вагітність.

  Сонник сушена риба, до чого сниться сушена риба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: