Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник суші, до чого сниться суші уві сні

Суші порівняно недавно увійшли в життя європейця. Однак дуже швидко ця страва завоювало популярність. Куштувати їх в кафе, замовляти на будинок, готувати самостійно — все це міцно увійшло в наш побут і стало показником успіху. Є думка, що побачені уві сні «Сяке Маки» або ж «Урамакі» обіцяють процвітання. Саме такі тлумачення дають сонники, пояснюючи, до чого сняться суші.

Трактуємо коротко…

Побачити уві сні можна дуже багато чого. А ось зрозуміти, до чого це приснилося, дано не кожному. Але це можуть зробити за вас сонники, якщо, звичайно, ви пам’ятаєте, що снилося. Чи ви не пам’ятаєте? Чи не турбуйтеся, тут також прийдуть на виручку тлумачі нічних мрій — хоч трактування буде короткою, але зрозуміти, чого очікувати від Долі, вона допоможе. Отже: суші.

 • Пробувати, не знаючи їх смаку наяву — на подив.
 • Насолоджуватися смаком — до сюрпризів.
 • Робити власноруч — до приємних подій.
 • Робити замовлення в ресторані або в іншому закладі — вас чекає захоплююча поїздка.
 • Викидати на смітник або віддавати собакам — до великих і непотрібним витратам.
 • Сонник Міллера

  Навряд чи Густав Міллер мав задоволення смакувати це блюдо, однак знайти в його сонник тлумачення подібного сну можна, хоч і непряме. Бачити уві сні що-небудь приготоване з рису, на думку відомого психолога, — це до успіху і серцевої прихильності. А риба — це символ удачі, але тільки якщо вона наснилася в малих кількостях. Ну, хіба ці трактування нема про суші? Висновок: суші сниться до удачі, як в любові, так і в справах.

  Японське блюдо, як символ достатку

  Наснилося, що вам довелося їсти суші? Це відмінне сновидіння, яке обіцяє радість і удачу. Але от якщо їсти їх вам довелося через силу, то, можливо, ви занадто в чомусь усердствуете. У вас і так є те, що вам необхідно, але ви вперто прагнете досягти чогось більшого. Зупиніться, рекомендує Східний сонник.

  Інше значення має сон, в якому ви бачите, як хтось пробує суші. Це бачення означає, що ви будете причетні до чийогось процвітання. Якщо пригощали суші ви — то в реальності зможете зробити одного багатшими. Але якщо людина, що поїдає японська страва, вам не знайомий, то це означає, що або ви побічно вплинете на чийсь успіх, або хтось зробить вас багатим і успішним.

  За столиком суші-бару — Вперед, до веселих подорожей!

  Тому, хто уві сні бачив себе в барі з тарілкою різноманітних ролів, можна радіти. На нього чекає поїздка, яка принесе не тільки естетичну насолоду, а й матеріальне.

  Сучасний сонник, трактуючи сновидіння, в якому ви замовляєте собі роли в барі, щоб забрати їх додому, як явна ознака подорожі в компанії своєї сім’ї. Ну, а якщо ви замовили роли, але не забрали їх, а пригостили когось в барі, то підете ви в дорогу з друзями-приятелями.

  Сам собі сушист, або Від смутку до захоплення…

  Тлумачення сну, в якому сниться, що ви самостійно готуєте суші і їсте їх, позначає радісні зміни в житті, пророкує Місячний сонник. А ось якщо ви готуєте їх для друзів, то можна чекати гостей і в реальному житті.

  Наснилося, що довелося їсти суші, які ви приготували для кого-то другого? Ви обдурить в своїх очікуваннях. А ось є їх і розуміти, що кухар ви нікудишній — це до смутку і розчарування.

  Сонник суші, до чого сниться суші уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: