Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сушити, до чого сниться сушити уві сні

До чого сниться сушити щось? Сонник трактує бачення в залежності від деталей: належить благополучне життя, виграш, взаємна любов, залагодження давнього конфлікту. Але іноді сюжет уві сні віщує дрібні неприємності, непередбачені перешкоди і навіть крах надій.

Благополучна життя, гарний настрій

Наснилося сушити щось, якісь речі? Будинки буде панувати атмосфера веселощів. Досить тривалий час сім’ї забезпечена благополучне життя.

Бачили, як просушують щось уві сні при невідповідних умовах (наприклад, в дощову погоду)? Наяву вашому гарному настрою не завадять навіть несприятливі обставини.

Готуйтеся долати неприємності

До чого сниться сушити сухарі? Сонник повідомляє: деякі непередбачені неприємні події незабаром затьмарять безхмарне існування сплячого.

Наснилося висушувати гриби? На роботі почнуться дрібні складності. Потрібно запастися терпінням, щоб пережити цей період.

Уникнете сутичок, заощадите кошти

Сушили кропиву уві сні? Сонник підказує: ви зможете уникнути сутичок зі пліткарів і наклепниками. Також належить будувати плани на тривалу перспективу.

Наснилося сушити рибу? Наяву проявите ощадливість, що допоможе заощадити кошти для великої покупки.

Близько вимагають вашої уваги, можливий виграш

До чого сниться сушити речі на мотузці? Сплячий поєднує подвійність характеру: вимогливий і жорсткий на роботі, вдома він м’який і поступливий.

Бачили, як розвішуєте білизна на мотузці для просушування уві сні? Згідно сонником, потрібно звернути більш пильну увагу на близьких людей. Можливо, у когось з них починаються проблеми зі здоров’ям і необхідна консультація лікаря.

Розвішувати для просушування чисту білизну означає: вам належить якийсь виграш в лотерею або несподівано вдалий шанс.

Подробиці бачення

Тлумачення сну враховує, що саме сушили:

 • Постільна білизна — отримання спадщини;
 • Одяг — виправите думку оточуючих про вас;
 • Чужі бюстгальтери — доведеться виконати за кого-то неприємну роботу;
 • Подушки — крах надій, задумане не здійснив.
 • Змініть свої погляди, втратите мрії

  До чого сниться розвішувати одяг для просушування? Сонник пояснює: незабаром життя сновидіння і його погляди кардинально зміняться. Він відійде від нинішньої компанії, почне нові справи. Навіть любовні зв’язки будуть іншими.

  Уві сні поставили сушитися подушки? Наяву хтось зруйнує ваші фантазії, мрії, причому, зробить це досить грубо.

  Розвісили нижню білизну сушитися на вулиці? Сонник повідомляє: ви звикли виставляти напоказ своє особисте життя, але деяких людей це дратує.

  Залагодити конфлікт, любов буде взаємною

  Наснилося поставити сушитися одяг, намоклі під дощем? Чи зможете успішно залагодити конфлікт, який викликає дискомфорт, раніше, ніж думали.

  Уві сні сушили щось на сонці? Попереду взаємна любов і злагода, взаєморозуміння з коханим (коханою) або другою половинкою.

  Сонник Міллера: невтішні вісті

  До чого сниться сушити голову? Сновидіння попереджає: незабаром отримаєте якісь невтішні новини.

  Інші значення

  Сушили голову феном? Наяву можете опинитися в ситуації, де з нічого вийде багато непотрібного шуму.

  Наснилося користуватися феном, щоб підсушити волосся? Не потрібно поспішати здійснювати свій план — незабаром з’явиться можливість, щоб втілити його більш ефективно.

  Бачити, як сушили волосся уві сні, означає: ви стурбовані якоюсь проблемою. Але іноді потрібно перестати переживати і дати подіям йти своєю чергою. Тоді поступово труднощі вирішаться самі собою.

  Довелось просушувати волосся іншій людині? Сонник вказує: ви навмисне введете когось в оману в своїх цілях. Але, що зробив це, будьте готові до аналогічних дій оточуючих.

  Сонник сушити, до чого сниться сушити уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: