Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сухарі, до чого сниться сухарі уві сні

«Готуй сухарі», — кажуть людині, чиї справи йдуть з рук геть погано або коли загрожують неприємності з владою. А ось, обіцяє чи проблеми побачений уві сні висушений хлібець, цікавить багатьох людей. Пояснити, до чого це сниться — не проблема для сонників. Але щоб вони не помилилися і дали точні тлумачення, необхідно згадати всі подробиці своєї мрії.

Що радить Густав Х. Міллер

Згідно сонником Міллера, сухарі сигналізують про наближення часу, коли сновидець потребуватиме і бідувати. Щоб не сталося таких неприємностей, забезпечте себе кількома джерелами доходу.

А якщо вам приснилося, що ви стискаєте в кулаці черству хлібну кірку, то зверніть увагу на те, що ви нехтуєте своїми обов’язками. Це може привести до нерозуміння, як з товаришами по службі, так і з домочадцями.

Різноманітність «сухарного» асортименту

В залежності від того, який сухар вам наснився, трактування, до чого це сниться, будуть відрізнятися один від одного. Отже, він був:

 • Білим — до благополуччя при належному терпінні;
 • Чорним — до важких часів;
 • Цвілим — ви запеклим свого через невдачі і, як наслідок, можете втратити друзів;
 • Дуже твердим — ознака відстороненості і замкнутості;
 • Наснилися тости (не сильно просушений хліб) — знак тимчасових труднощів;
 • Панірувальні сухарі обіцяють невеликі, але стабільні доходи.
 • Сухарне виробництво, як символ витрат і прибутку

  Якщо ви бачите уві сні, що сушіть сухарі, то в реальності вам доведеться зіткнутися з почуттям каяття, віщує сонник Езопа. А ось, в сонник пастора Лоффа є інше тлумачення сну: сушити сухарі — знак зайвих надмірних витрат.

  Трохи приємніше трактування пропонує Осінній сонник. Так, на його думку, сушити сухарі з білого хліба — це символ прибутку, але тільки потрібно набратися терпіння і почекати. Особливо порадує мрія, в якій ви робите грінки з білого хліба, обсмажуючи їх в олії — прибуток буде суттєвою.

  Вживання в їжу — від достатку до проблем

  Хочете дізнатися,, до чого сниться бачення, в якому ви їсте сухарики? Сонник міс Хассе говорить: є уві сні сухарі — символ достатку. А за версією Спільного сонника, якщо ви уві сні їли сухарики в якості закуски до пива або супу, то це говорить про те, що хтось вам зробить приємний подарунок.

  Є настільки твердий сухар, що розгризти його можна тільки розмочивши в чаї або в супі — ознака того, що вам зроблять якийсь хороша пропозиція, яка, на жаль, буде вам «не по зубах». А якщо їли суху скоринку уві сні не ви, а хтось інший, то це означає, що ваші стосунки з цією людиною погіршуватися.

  Щось пішло не так, або Турбота про ближнього…

  Дуже часто уві сні доводитися бачити не тільки приємні сюжети. Наприклад, якщо вам наснилися горілі сухі кірки, то це означає поганий вчинок, який ви зробите, таке трактування є в збірнику сновидінь ясновидиці Ванги. Горілий сухар ви віддали комусь? Наяву будете піклуватися про цю людину, і переживати через нього.

  А ось,, до чого сниться віддавати комусь мішок сухарів по Весняного сонником: завдяки наполегливості та праці, ви досягнете бажаного. Бачити уві сні, що ви віддаєте останню сухарну крихту, означає вашу щедрість і вміння ділитися.

  Сонник сухарі, до чого сниться сухарі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: