Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник суха трава, до чого сниться суха трава уві сні

Бачити суху траву уві сні — до тимчасової апатії, застою в справах, безтурботності, спокою. При цьому лікарські рослини у висушеному вигляді обіцяють світ, сімейний затишок, швидке одужання. Знайти докладні згадки,, до чого сниться засохла зелень, можна в сонниках традиційних психологів, цілителів, віщунів.

Попередження в сонник Міллера

Пожухла зелень в роботах Густава Міллера символізує ряд дрібних неприємностей, застій у справах. Психолог радить проаналізувати свої дії, переосмислити вчинки, сконцентруватися на першорядних речах. Його сонник попереджає про труднощі і дохідливо роз’яснює,, до чого сниться сіно, або суха трава:

 • Згрібати і складати в стіг — до неможливості прийняти важливе рішення;
 • Робити букет — ваші надії і сподівання не виправдаються;
 • Плести вінок — до охолодження відносин з коханим;
 • Бродити ввечері по зарослій стежині — до неприємної розмови зі старшими родичами;
 • Бачити уві сні сіно, розкидане на підлозі — до хвороби.
 • Докладіть зусиль до одужання

  Бачити суху траву уві сні, ходити по ній — до втрати життєвої енергії. Лінь, апатія, настання періоду застою — це те, до чого сняться висохлий осот, будяк, або інші бур’яни. Сучасні сонники застерігають: не порушуйте режим відпочинку і праці, інакше перевтоми не уникнути.

  І, навпаки, якщо наснилися цілющі підсушені рослини, — лікування від тривалої хвороби не змусить себе довго чекати. Збирати їх уві сні, бачити як хтось перекладає з місця на місце — до швидкого поліпшення самопочуття. Сновидіння означає появу другого дихання, подолання кризи, відродження.

  Бережіть коханих

  Всім, кому наснилися пожухлі колючки, бур’ян, варто стати набагато обережніше в сердечних справах. Сонники вбачають в такому сновидінні обман, зраду, поява пліток. Бачити розкидану суху траву на підлозі у власному будинку, збирати її — до відчуженості у відносинах, повної байдужості в сексі.

  Молодій дівчині робити букет уві сні з сухостою, та ще й увечері — до відтермінування дати заміжжя. Якщо приснилося, що зв’язку з засохлих квітів подарував наречений — будьте готові до різкого охолодження почуттів, втрати романтики у взаєминах. Безуспішні залицяння, мінливість з боку обраниці, зради — ось, до чого сняться мляві рослини.

  Труднощі переборні

  Проте, якщо наснилися високі зарості сухої трави, через які вдалося з успіхом пробратися — будьте впевнені у своїй перемозі. Сонники зводять тлумачення сновидінь до стабільності доходів, неухильному зростанню авторитету сновидіння.

  Наполегливих у своїх поглядах людей, удача буде переслідувати по п’ятах. Складання сіна у великій стіг уві сні означає надходження вигідної пропозиції від партнерів по бізнесу, або від коханої людини.

  Сонник суха трава, до чого сниться суха трава уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: