Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник суха трава, до чого сниться суха трава уві сні

Бачити суху траву уві сні — до тимчасової апатії, застою в справах, безтурботності, спокою. При цьому лікарські рослини у висушеному вигляді обіцяють світ, сімейний затишок, швидке одужання. Знайти докладні згадки,, до чого сниться засохла зелень, можна в сонниках традиційних психологів, цілителів, віщунів.

Попередження в сонник Міллера

Пожухла зелень в роботах Густава Міллера символізує ряд дрібних неприємностей, застій у справах. Психолог радить проаналізувати свої дії, переосмислити вчинки, сконцентруватися на першорядних речах. Його сонник попереджає про труднощі і дохідливо роз’яснює,, до чого сниться сіно, або суха трава:

 • Згрібати і складати в стіг — до неможливості прийняти важливе рішення;
 • Робити букет — ваші надії і сподівання не виправдаються;
 • Плести вінок — до охолодження відносин з коханим;
 • Бродити ввечері по зарослій стежині — до неприємної розмови зі старшими родичами;
 • Бачити уві сні сіно, розкидане на підлозі — до хвороби.
 • Докладіть зусиль до одужання

  Бачити суху траву уві сні, ходити по ній — до втрати життєвої енергії. Лінь, апатія, настання періоду застою — це те, до чого сняться висохлий осот, будяк, або інші бур’яни. Сучасні сонники застерігають: не порушуйте режим відпочинку і праці, інакше перевтоми не уникнути.  І, навпаки, якщо наснилися цілющі підсушені рослини, — лікування від тривалої хвороби не змусить себе довго чекати. Збирати їх уві сні, бачити як хтось перекладає з місця на місце — до швидкого поліпшення самопочуття. Сновидіння означає появу другого дихання, подолання кризи, відродження.

  Бережіть коханих

  Всім, кому наснилися пожухлі колючки, бур’ян, варто стати набагато обережніше в сердечних справах. Сонники вбачають в такому сновидінні обман, зраду, поява пліток. Бачити розкидану суху траву на підлозі у власному будинку, збирати її — до відчуженості у відносинах, повної байдужості в сексі.

  Молодій дівчині робити букет уві сні з сухостою, та ще й увечері — до відтермінування дати заміжжя. Якщо приснилося, що зв’язку з засохлих квітів подарував наречений — будьте готові до різкого охолодження почуттів, втрати романтики у взаєминах. Безуспішні залицяння, мінливість з боку обраниці, зради — ось, до чого сняться мляві рослини.

  Труднощі переборні

  Проте, якщо наснилися високі зарості сухої трави, через які вдалося з успіхом пробратися — будьте впевнені у своїй перемозі. Сонники зводять тлумачення сновидінь до стабільності доходів, неухильному зростанню авторитету сновидіння.

  Наполегливих у своїх поглядах людей, удача буде переслідувати по п’ятах. Складання сіна у великій стіг уві сні означає надходження вигідної пропозиції від партнерів по бізнесу, або від коханої людини.

  Сонник суха трава, до чого сниться суха трава уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: