Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник суха риба, до чого сниться суха риба уві сні

Буває так, що уві сні до людини приходять образи, абсолютно не властиві його способу життя, звичок і перевагам. Одним з таких сюжетів є бачення, в якому наснилася суха риба. До чого вона сниться, чого чекати від подібних мрій і до чого слід бути готовим, підкажуть сонники. Але якщо хочете, щоб їх тлумачення були точними — враховуйте всі особливості своїх мрій.

Пояснення Густава Міллера

Згідно сонником Міллера, суха риба, побачена уві сні — це символ відповідальності і деяких затримок в справах. Якщо ви бачите, що їсте воблу, то це означає, що вам не вистачає приємних вражень, а ось, купувати сушену плотву і їсти, запиваючи пивом, може означати бажання сновидіння розслабитися і зняти з себе тягар турбот.

Короткі трактування

Для того щоб зрозуміти,, до чого сниться суха риба, але не витрачати при цьому час на довгі і докладні тлумачення, можна скористатися короткими трактуваннями, які пропонують сонники:

 • Їсти її уві сні — до успіху і радісним моментам;
 • Торгувати копченою рибою — до спроби вирішити проблеми самостійно;
 • Купувати її — до вдалого придбання в реальному житті;
 • Потрошити рибні тушки уві сні — до позбавлення від проблем;
 • Сушити воблу у власній сушарці — то, що ви запланували, виповниться напевно.
 • Вибір рибки — знак удачі

  Наснилося, що ви бачите на вітрині багато сухої риби? Це бачення пророкує вам веселу гулянку в багатолюдній компанії, підказує Весняний сонник. А якщо хочете дізнатися,, до чого сниться жінці багато тараньки, то сонник пастора Лоффа відповість: якщо вона її купувала — то це знак того, що добробут її сім’ї стане значно краще, а от якщо її рибку вкрала незнайомка, то цілком ймовірно, що у чоловіка з’явитися коханка.

  До чого сниться дівчині покупка сухої риби? Східний сонник прогнозує знайомство з хлопцем, проте, тлумачачи подібне бачення, слід врахувати наступне: дрібна рибка попалася — це символ «не ту людину», а ось, велика і апетитна «обіцяє», що кавалер буде ніжним і люблячим.

  Сушена закуска, як символ взаємин

  Якщо вам приснилося, що ви їсте солону рибку, то, відповідно до тлумачення сну, пропонованого Циганським тлумачем, це означає деякі наявні у вас таємниці, які ви не довіряєте нікому, навіть друзям.

  Є уві сні солону форель — знак дружніх стосунків з вельми заможною людиною, а ось, якщо ви бачите, що ні самі їсте солону рибу, а пригощаєте нею кого-то — незабаром вам представиться можливість налагодити потрібні зв’язки або відновити зіпсовані відносини, говорить трактування сонника Нострадамуса.

  «Ех, хвіст, луска…», або Бережіть здоров’я!

  Пояснюючи,, до чого сниться суха риба, багато тлумачів рекомендують звертати увагу не тільки на тушки, але і на інші частини тіла. Так, наприклад, якщо уві сні ви обгризали голову в’яленої риби, то не виключено, що наяву ви будете відчувати головні болі.

  В’ялена голова виявилася з душком — проблеми зі здоров’ям будуть через плітки, які ви занадто близько прийміть до серця. Наснилося, що ви обгризати в’ялені рибні хвостики або обкушує плавники? Це попередження про те, що здоров’я легше зберегти, ніж відновити — займіться профілактикою організму.

  Сонник суха риба, до чого сниться суха риба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: