Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сусідка, до чого сниться сусідка уві сні

«Вибирай не дім, вибирай сусідів», — говорить приказка. Як би хороша не була квартира, скільки б кімнат не мала, якщо з сусідами не пощастило, життя в законних «квадратних метрах» навряд чи буде вдалим. Сусіди — це майже члени сім’ї, їм все, ну або майже все, про вас відомо, тому жити з ними потрібно в мирі та злагоді. Особливо якщо сусідка — це сварлива бабулька. Від такої пріпольщіци чекай, чого хочеш! А що якщо з мешканцями по сусідству вам пощастило, але одна шкідлива сусідка раптом з’явилася до вас уві сні? До чого сниться подібне? До чого готуватися: до добра чи до біди? Не будемо гадати, адже для відповідей на такі питання існують сонники! У них-то ми і заглянемо!

Давайте знайомитися!

Якщо ви побачили уві сні свою сусідку — це не що інше, як відображення вашого реального побуту, дають тлумачення подібного сновидіння більшість відомих сонників.

Сниться, що ви в’їхали в новий будинок і познайомилися з його жителями — знак прийдешніх життєвих змін, пророкує сонник Цвєткова.

Наснилося, що в будинок вселилася нова мешканка — до придбання дорогої обнови.

Сон, в якому ви не знайомитеся з новими мешканцями і живете не спілкуючись — пророкує переїзд. Зараз для цього найкращий час, на думку сонника Міллера.

Померла сусідка

Бачити померлу в реальному житті сусідку живий — до відновлення старих зв’язків, які відіграють важливу роль в житті. Якщо ви жили з нею душа в душу — до гарних змін, якщо сварилися — будьте готові до неприємностей.

Наснилося, що мешканка сусідньої квартири померла — вам належить переглянути свої погляди на деякі взаємини і можливо навіть припинити спілкування з ким-то. Якщо ця сусідка покійна насправді — рвіть відносини без роздумів, нічого крім проблем вони вам більше не принесуть.

Кошмар, в якому ви бачите, як оживає покійна і наяву, і уві сні жінка, що живе по сусідству, обіцяє тривалий період невдач.

Наснилося, що померла молода і до того ж вагітна сусідка — на тих планах, які ви виношуєте в своїй голові, скоріше за все, доведеться «поставити хрест».

«Від печалі до радості…»

Сниться, що ви ругаетесь з мешканцями свого будинку — це знак того, що незабаром якісь непорозуміння стануть на шляху здійснення мрій.

Уві сні до вас в гості прийшли кілька сусідок і кожна намагається привернути до себе увагу — ви станете учасником якогось скандалу, пророкує сонник Ванги.

Оплакувати мертву сусіде, з якої ви жили в дружбі і злагоді: наяву жива — будьте напоготові, є ризик того, що вас втягнуть в неприємності колеги. Якщо вона мертва і в реальності — «поховайте» в своїй пам’яті надії на те, що до сих пір не збулося, вже й не буде!.

Повертаючись в старий будинок

Приснилася колишня сусідка усміхненої і веселою — до приємного вечора в компанії друзів, зла сусідка — до пліток і обману, роз’яснює Місячний сонник дані сновидіння.

Бачити нині покійну сусідку, з якою уві сні ви нібито роз’їхалися і випадково зустрілися через довгий час — до приїзду гостей.

Сниться, що була у реальності молода сусідка померла — до хвороби і нездужання. Бережіть здоров’я, радить Жіночий сонник.

Сон про те, що померла в реальності колишня сусідка, жива і до того ж вагітна — незабаром вам доведеться почути незвичайні новини.

Сонник сусідка, до чого сниться сусідка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: