Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сосиски, до чого сниться сосиски уві сні

Сосиска уві сні уособлює умовності і життєву позицію сплячої людини. Те,, до чого сниться цей продукт, пояснюється сонником наявністю розбіжностей між сновідящій і оточуючими.

Сосиска в сонник Міллера визначає межі Вашої натури

Із задоволенням є сосиску, не приховуючи свого захоплення, уособлює відкриту натуру сплячої людини, який не надає значення умовностей. Купувати сардельку в тесті, щоб перекусити на ходу, підказує сонником про те, що Ви більшу частину часу приділяєте роботі, забуваючи про близьких людей, від чого можуть виникнути в родині невеликі розбіжності.

Наснилися сосиски — проявіть обачність

Сонник XXI століття пояснює,, до чого сниться варити і їсти сосиски, неприємними подіями наяву, нерозуміння і сварок між сновидцем і оточуючими.

Наснилося, що довелося смажити уві сні ковбаски або запікати в тісті, значить, в реальному житті доведеться зіткнутися з неприємними подіями або отримати невтішне звістка. Бачити подібне сновидіння дівчатам, обіцяє самотність в найближчі кілька тижнів, а то і місяців.

Купувати на вагу сосиски, на думку Сучасного суміщеного сонника, передрікає про можливий обман або подружній зраді. Закоханим, приснилося бачення пророкує довгу розлуку.

Сосиска уві сні або сексуальні турботи наяву

Нескладно здогадатися,, до чого сниться ковбасний продукт в сонник доктора Фрейда. Так, ковбаска уві сні є фалічним символом, тому є або смажити цю страву, уособлює тлумачем статеве злягання.

Бачити сардельки в упаковці, що лежать в холодильнику, символізує відкладені або забуті сексуальні відносини. Чистити сосиски уві сні, говорить про проблеми з потенцією або втрати сексуальної привабливості. Бачити зіпсовані продукти — до захворювання статевих органів, втрати інтимного партнера.

Їсти сосиски — до турбот

Відповідно до сучасного сонником, то,, до чого сниться чистити і їсти сосиски, віщує про легковажному скоєнні поганого вчинку, наслідки якого відіб’ються бумерангом на сплячому людині. Відчувати огиду до ковбасних виробів уві сні, говорить про упереджене і вимогливому ставленні до оточуючих, яке часто стає причиною чвар і конфліктів.

Відчувати уві сні задоволення від поїдання варенки, віщає про неправильній позиції і діям сновидіння, який не надає значення усталеним правилам і принципам у суспільстві.

Побачити, що ковбасні вироби, які постачаються або великий зв’язці, віщає про схильність сновідящего до мрій і фантазій, ніж до вчинків і вирішення проблем в дійсності. Зміни ситуації найближчим часом не передбачається. Постарайтеся поменше фантазувати і почніть нарешті проявляти якісь дії.

Готувати сардельки — до успіхам в справах

Наснилося, що купуєте ковбаски, щоб нагодувати домашніх тварин — хороший знак, який обіцяє взаємну симпатію, удачу на любовному фронті і у взаєминах з близькими людьми. Також, подібний сюжет говорить про правильну життєву позицію і пріоритетах сновидіння.

Готувати сосиски в тісті або інші страви, віщує отримання дрібного доходу. Можливо, під час виконання задуманих планів в реальності, Вам слід глобально оцінити наявні перспективи.

Сонник сосиски, до чого сниться сосиски уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: