Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник соска, до чого сниться соска уві сні

Якщо молодій матусі присниться соска, то питання, до чого це сниться, навряд чи виникнуть. Це зрозуміло і без пояснень — клопоти з малюком проектують події дня в нічні бачення. Інша справа, якщо у вас немає маленьких діток, а вам уві сні з’явився цей дитячий атрибут. На думку сонників, дані образи говорять про бажання сновидіння зняти з себе відповідальність і повернутися в дитинство.

Пророцтва Міллера

Ваша наївність, з якою ви не бажаєте розставатися, зіграє з вами злий жарт, запевняє сонник Міллера тих, кому приснилось, що йому уві сні подарували соску-пустушку. Зате якщо подарували соску, надіти на пляшку з молоком, то це означає, що у сновидіння з’явиться додаткове джерело доходу.

А ось, якщо ви бачите уві сні, що це ви подарували комусь соску, то це може означати, що ви візьметеся спонсорувати чийсь проект, який обіцяє чималий прибуток.

Де ви взяли соску

Дуже по-різному можуть звучати передбачення того,, до чого сниться соска, якщо уві сні вона до вас потрапила різними шляхами. Ось, наприклад, кілька найпопулярніших, за версією більшості сонників, варіантів:

 • Уві сні вам її піднесли в дар — до успіху в задуманому справі;
 • Знайдена на вулиці — до придбань, які можуть виявитися марними;
 • Наснилася соска, знайдена у власній сумці — справа не виправдає витрат;
 • Купити соску-пустушку — до самообману;
 • Вкрали у малюка — візьмете на себе чиїсь клопоти.
 • Смоктати соску уві сні — ознака втоми від життєвих тягот

  Дуже забавне бачення, в якому ви смокче сосочку, на думку Східного сонника, має цілком логічне пояснення: ви дуже втомилися від тих турбот і обов’язків, які покладені на вас. Ви мрієте повернутися в ту пору, коли вам жилося легко і невимушено — в дитинство. Розуміючи, що це не можливо, ви підсвідомо шукаєте людину, яка полегшить вам життя.

  А ось ще парочка тлумачень сну, в якому ви смоктали пустушку. Місячний сонник вважає, що цей символ позначає марні надії. А ось, тлумач Ванги радить продумувати свої рішення, так як вони можуть призвести до помилок і засмучення.

  Забава малюка, як символ приємних сюрпризів

  Якщо вам наснився дитина з соскою, то це ознака несподіваних радостей і веселих сюрпризів, стверджує сонник Лонго. Зверніть увагу на немовляти, а саме на те, чий він.

  Бачити уві сні, що це ваша дитина смокче пляшку з молоком — знак уважного ставлення і турботи від близької людини. А ось,, до чого сниться мрія, в якій чужа дитина смокче пляшку з дитячим харчуванням: людина, яку ви або зовсім не знаєте, або маєте з ним «далеке знайомство» дуже виручить вас.

  Інше застосування соски, або Остерігайтеся обману

  До чого сниться дитяча соска, через яку п’є молочко дитинча якогось звіра, підкаже сонник пастора Лоффа. Ви зіткнетеся з обманом. Хтось спробує вас ввести в оману заради власної вигоди. А якщо ви бачите, як мавпочка або щеня гризе дитячу пустушку, то будьте готові до неприємних відкриттів.

  Наснилося, що ви заткнули дитячої пустушкою дірку в стінці або в меблів? Будьте готові до розчарувань. Те, на що ви покладали великі надії, виявиться безперспективним і незатребуваним, засмучує Слов’янський тлумач.

  Сонник соска, до чого сниться соска уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: